Sonic znów w restauracji McDonald’s?

Nowa reklama McDonald’s

Dzisiaj dostaliśmy nową reklamę zestawu Happy Meal promującą najnowszą produkcję z niebieskim Jeżem od Paramount pt. Sonic 2. Szybki jak błyskawica na… Indonezyjskim Twitterze McDonald’s…

Jak wygląda reklama?

Reklama została zrobiona w CGI wykorzystując modele z wcześniej wspomnianego filmu. W promocji mamy Sonika, który biegnie przez Drive Thru i odbiera swoje nuggetsy za które płaci jednym pierścieniem. Co ciekawe, w McDonald’s pracuje lis z dwoma ogonami o imieniu Tails i to on obsługuje Niebieskiego Jeża.

Zabawki

Wiadomo, jako że to jest zestaw Happy Meal, to nie mogło zabraknąć zabawek. A oto one:

Nie mamy się co spodziewać wysokiej jakości wykonania zabawek dołączanych do zestawu za 15 złotych, lecz z pewnością młodzi fani Sonica będą z takiego drobiazgu zadowoleni.

Bardzo podobne figurki miała sieć kin Helios przy premierze pierwszej części filmowego Sonika.

Przykładowa figurka

Stara reklama “Maka”

Patrząc na dzisiejszy commercial można przypomnieć sobie rok 2004, gdzie gra Sonic Heroes była promowana w dosyć podobny sposób przez McDonald’s. Różnicą jest to, że zamiast zabawek mieliśmy małe konsole z określoną grą.

Niestety, w tamtych czasach nie było tak wysokich możliwości jak dzisiaj, dlatego powyższa reklama oraz gra Sonic Heroes trochę źle się zestarzały. Ale trzeba przyznać, że mają swój specyficzny urok.

Źródło: McDonald’s Indonesia – Twitter

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Ugabuga
dubbing enjoyer
Artykuły: 17