Światła! Kamera! Akcja! Sonic Movie 3 już tuż tuż!

Po sukcesie dwóch poprzednich filmów, a także serialu Sonic Prime na Netflix, nikogo nie powinno dziwić, że nasz Niebieski Sprinter wcześniej czy później powróci na ramy dużego, kinowego ekranu. I to już niedługo! Zgodnie z danymi w Production List zdjęcia rozpoczną się już 31 sierpnia w Londynie. Jeśli przypadkowo trafi wam się być w tym okresie w powyższym mieście i zobaczycie jakieś prowizoryczne barierki, a może nawet kukiełki przedstawiające postacie z Sonica, to wiedzcie, że ekipa od Niebieskiego Jeża jest w akcji i nie omieszkajcie się poinformować nas o tym, a może i podesłać nam jakichś zdjęć.


Na razie brak dodatkowych szczegółów, ale scena po napisach z Sonic 2 daje nam wskazówkę, że pojawi się Shadow. Czy możemy liczyć na obecność innych znanych nam twarzy z uniwersum? Tego jeszcze nie wiemy. Możliwe, że w 3 części filmu pojawią się easter eggi lub odniesienia do kultury angielskiej… kto wie, w końcu w 2022 Sonic Stadium pisał o ekskluzywnej brytyjskiej edycji :), a także wypuścił kilka przerobionych scen z tej okazji. To nasze spekulacje, ale czekamy z niecierpliwością na dodatkowe informacje. Wiemy natomiast na pewno, że w produkcję filmu ponownie zaangażowany jest Jeff Fowler, który był reżyserem pierwszych dwóch części. Scenariusz stworzony jest ponownie przez Pata Caseya i Josha Millera, którzy od samego początku są odpowiedzialni za Soniczną serię od Paramount, a także Sonic Drone Home, w którym akcja rozgrywa się miesiąc po wydarzeniach z Sonic Movie 2 i został wydany jako dodatek. Neal H. Moritz jest producentem filmu, ale pojawiają się również takie nazwiska jak Prezes Sega Sammy Hajime Satomi, Toby Ascher, Tim Miller, Nan Morales i Toru Nakahara.


Choć premiera filmu jest zapowiedziana dopiero na 20 grudnia 2024 roku, to już za rogiem czeka na nas masa atrakcji. Już 14 lipca odbędzie się premiera kolejnej części Sonic Prime od Netflixa, a pod koniec roku możliwe, że pojawi się serial o czerwonej kolczatce jako spin-off filmu Sonic Movie 2 z Idrisem Elbą. W ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo fajnych rzeczy ze świata Sonica, od gier po filmy, a zapowiedziano jeszcze więcej, więc jest to prawdopodobnie wyjątkowy czas nie tylko dla nowych, ale i także dla starych fanów Niebieskiego Jeża… pomyślcie o tym.


Źródła: productionlist.com, SonicStadium

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 53