Tyson Hesse pracuje nad Sonic Movie 2

Tyson Hesse pracuje nad Sonic Movie 2

Tyson Hesse pracuje nad Sonic Movie 2. Tydzień Sonica nie przyniósł nam nic wybitnego co można by było wspominać latami ale na szczęście gdzieś tam hen daleko w Kanadzie trwają przymiarki do prac nad sequelem filmu Sonic: Szybki jak błyskawica, a wraz z tym mamy o czym pisać. Najpierw w telegraficznym skrócie przypomnienie co wiemy na ten moment!

  • Nazwa kodowa: Emerald Hill
  • Okres prac wskazany w dokumencie: 15 marzec 2021 – 10 maj 2021
  • Miejsce zdjęć w tym okresie: Kolumbia Brytyjska, Kanada
  • Studio wewnętrzne odpowiedzialne za pracę: Red Energy Films Inc.
  • Budżet na ten czas produkcji: 20 milionów dolarów amerykańskich
  • Manager produkcji wskazany w dokumencie: Abraham Fraser
  • Premiera filmu: 8 kwietnia 2022

Tyson Hesse to znany w naszej wesołej Sonicowej społeczności artysta, ilustrator. Znany z pracy w ramach Archie Comics, IDW Publishing oraz oficjalnych “shortów” jak Team Sonic Racing Overdrive i Sonic Mania Adventures. Nie jest to rzecz jasna nominacja znikąd bo Tyson pracował również nad pierwszą częścią filmu z nie małymi sukcesami, gdyż w ramach Blur Studio był odpowiedzialny za potężny redesign Sonica z pierwszego trailera, dzięki czemu światło dzienne ujrzała finalna wersja Jeża.

Dodatkowo nad filmem pracować ma Fill Marc, który to poinformował o tym na swoim Twitterze (ten konkretny tweet już spadł z rowerka) ale istnieje również post na Instagramie.

Zakończyłem pracę nad Star Trek: Lower Decks Season 2 w zeszłym tygodniu. Ekscytujące drugie ogłoszenie, że pracuję nad Sonic the Hedgehog 2 z Jeffem Fowlerem i Tysonem Hesse w Blur Studio. Mój pierwszy film fabularny na żywo pojawi się w 2022 roku.

Fill Marc

Tak jak wspomniane powyżej będzie to debiut Filla w filmach na żywo. Znany dotychczas z takich produkcji jak Star Trek , Rick and Morty lub Ducktales, a więc stricte z pracy nad animacjami.

Źródła: Marc Fill – Instagram, Marc Fill – Twitter, Tyson Hesse – Twitter

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
AniTrochęFioletowy
Mówią mi Fioletowy, a jednak AniTrochęFioletowy ¯\_(ツ)_/¯
Artykuły: 97