Witaj na kolejnym poziomie – trailer i plakat z Sonic Movie 2

Premiera drugiej części filmu z Soniciem i Tailsem w akcji nadchodzi wielkimi krokami, zaś Paramount publikuje ostatni rzut materiałów promujących ich najnowsze dzieło.

Finalny trailer wraz z plakatem

Trailer koncentruje się głównie na epickich walkach pomiędzy Soniciem, a Knucklesem lecz w tej szalonej jeździe bez trzymanki zwanej “Sonic 2. Szybki Jak Błyskawica” zobaczymy naładowanego mocą Głównego Szmaragdu do granic możliwości Jima Carreya grającego złego i cwanego Dr. Eggmana.

Plakat zaś nawiązuje do starego i jakże znanego nam wzoru okładki, która w 1992 roku zdobiła pudełko gry Sonic The Hedgehog 2 na Sega Genesis.

Najszybszy trailer na świecie

Jeżeli potrafisz biegać tak szybko jak Sonic to nie potrzebujesz niczyjej pomocy w odkodowaniu tego co pojawiło się na powyższym trailerze. Dla osób nie mających zdolności biegania z prędkością światła poniżej mamy dosyć oryginalne screeny, które z pewnością już spotkaliście na social mediach. Tym pozytywnym akcentem Paramount kończy promocję swojej najnowszej produkcji i z niecierpliwością czekamy na premierę w Polsce filmu “Sonic 2. Szybki Jak Błyskawica”.

Źródła: Sonic Stadium, Tails’ Channel

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 161