Ruszyły zdjęcia do filmu Sonic 3!

Czy to Sonic, Tails i Knuckles zagubieni w lesie, a może ktoś ich porzucił? Nie, to tylko plan filmowy do najnowszego filmu z Niebieskim Jeżem, planowanego na koniec grudnia 2024 roku.

Pierwsze zdjęcia, jakie pojawiły się w sieci, pochodzą z Bourne Woods.

Jest to obszar w hrabstwie Surrey w Anglii. Porośnięty głównie lasami iglastymi na południe od Farnham teren pewnie nikomu za bardzo się nie kojarzy jednak to te lasy, widziały jak powstają takie hity.

To tutaj mieliśmy okazję zobaczyć scenę walki legionów Rzymskich z Germańskimi plemionami w filmie Gladiator z 2008 roku. To tutaj również kręcono kultowego Robin Hooda z Russelem Crowe, a także Królewnę Śnieżkę i Łowcę, a także wiele innych filmów takich jak…:

  • Transformers: Ostatni Rycerz,
  • Capitan America – Pierwsze Starcie,
  • Wonder Woman,
  • Avengers – Czas Ultrona,
  • Złoty Kompas,
  • Kompania Braci.

I wiele innych produkcji. Teraz przyszedł czas by również i Sonic doszedł do tego zacnego grona.

Na zdjęciach, które pojawiły się w sieci, możemy dostrzec ekipę filmową, ich sprzęt, ale to nie wszystko. Jest również Sonic, Knuckles oraz Tails. Możliwe, że właśnie są przygotowywani do jakiejś sceny w lesie.

Widzimy również makietę budynku, a także budynku, który przypomina jakby Willę. Jest także samochód policyjny z Green Hills… pamiętacie scenę z suszarką z Sonic 1? Tak to ten sam.

Może to sugerować, że ponownie cała przygoda zacznie się z tego miasteczka, lub jego okolic jak dom Sonica.

Jakiś czas temu pisaliśmy o zdjęciach do filmu Sonic 3 właśnie w Wielkiej Brytanii i na pierwszy ogień poszedł słynny teren Bourne Woods. Ciekawe kiedy pojawią się zdjęcia w Londynie lub jakiejś innej słynnej angielskiej miejscowości, a może w jakimś słynnym miejscu jak jakiś zamek lub pałac. Poczekamy zobaczymy, ale trzymamy rękę na pulsie i jak się coś pojawi, to damy wam znać. Cześć i do zobaczenia w kolejnej informacji.

Źródło: Filming in Bourne Woods Farnham – Facebook

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Yeen
Artykuły: 61