Drop 01 – pokaz nowych seriali animowanych Netflixa i nie tylko

Na portalu Netflix został wypuszczony artykuł dotyczący wydarzenia pt. “Drop 01”. Niby zwykły pokaz nowych animacji, jednak to co powinno przykuć uwagę fana Sonica to zapowiedź 3 sezonu “Sonic Prime”. Nie powinno to dziwić, ponieważ seria animowana z Sonic Prime zarówno pierwszy sezon oraz drugi był wręcz ogromnym sukcesem na platformie Netflix.

Czym jest DROP 01?

Jest to wydarzenie, które sam Netflix organizuje w ramach pokazania nad czym pracują jeśli chodzi o seriale animowane.
Będzie to wirtualny pokaz 90-cio minutowy, na którym widzowie będą mogli obejrzeć zarówno nowe zapowiedzi produkcji animowanych, jak i obejrzeć wcześnie 3 odcinki serialu pt. “Castlevenia: Nocturne”, który jest kontynuacją ciepło przyjętej serii na bazie gier pt. “Castlevenia”. Premiera serialu jest przewidywana 27 września tego roku.

Podczas pokazu będzie można zeskanować kod QR, który zabierze oglądającego do sklepu z gadżetami z serialu “Castlevania: Nocturne” orazCaptain Laserhawk: A Blood Dragon Remix”.

Pomiędzy odcinkami będą zapowiedzi nadchodzących serii między innymi od: SEGA (Sonic Prime Rozdział 3), Ubisoft (Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix), UCP, Universal Studio Group (Scott Pilgrim Takes Off), Studio M2 (PLUTO) oraz Mattel (Masters of the Universe: Revolution), wraz z Capcom, Crystal Dynamics and Legendary.

Kiedy rozpocznie się DROP 01

Całe wydarzenie można oglądać zarówno na Twitchu (trzeba się zalogować na platformę, lub stworzyć takie konto przed DROP 01, aby oglądać interaktywne filmy wraz z retransmisją) oraz na YouTube w środę 27 września o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Jeśli nie zdążycie być na streamie, Netflix wychodzi z inicjatywą o jednorazową retransmisję wydarzenia pod tym linkiem. Jak Netflix podkreśla, po zakończeniu wydarzenia na żywo nie będzie można zachować pokazanych odcinków “Castlevenia: Nocturne, jak i trzymać je jako VOD”

Wszelkie informacje znajdziecie na stronie Netflixa, do zobaczenia i życzymy miłego seansu oraz niezapomnianych wrażeń z oglądania. Kto wie, może ktoś z was znajdzie coś ciekawego podczas pokazu na platformie i doda sobie przypomnienie do danego serialu.

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Diog
Artykuły: 24