Sonic Prime na Blu-Ray już wkrótce!

Zaledwie kilka dni temu światło dzienne ujrzał trzeci sezon serialu Sonic Prime, a jeszcze nieco wcześniej pojawiła się informacja, że sezon pierwszy zostanie wydany na płyty Blu-ray. Opowiada on o przygodach Sonica, Tailsa, Knucklesa i innych przyjaciół z Green Hill Zone. Sonic musi uratować Multiwersum przed Dr. Eggmanem i jego nowymi planami. Składa się z 8 odcinków i otrzymał pozytywne recenzje od fanów i krytyków. Zdobył uznanie za styl animacji, fabułę i ścieżkę dźwiękową.

Z okładki wynika, że jedyną opcją językową będzie język angielski, więc dla tych, którzy go nie znają, zdecydowanie jest to minus, ale dla ułatwienia sprawy można włączyć napisy. Blu-ray zawiera wszystkie 8 odcinków sezonu 1, a także ekskluzywne materiały bonusowe, takie jak komentarze twórców, zapiski produkcyjne, animacje koncepcyjne oraz trailery.

Przewidywana data wydania płyty to 12 marca tego roku, ale jest już dostępna w przedsprzedaży na stronie Amazon, Barnes & Noble i Target. W ostatnim z wymienionych sklepów chyba zaszła mała pomyłka przy dodawaniu obrazka do oferty i komuś pomyliły się okładki. Załączamy zrzut ekranu na wypadek, gdyby postanowili to naprawić.

Jeśli jesteś fanem Sonic Prime, to koniecznie musisz zdobyć ten zestaw na Blu-Ray! Będzie to świetny dodatek do Twojej kolekcji!


Źródła: Amazon, Barnes & Noble, Target, Sonic Stadium

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Kanøal
Mylisz się jeśli myślisz że się mylisz. Czasem trzeba patrzeć na rzeczy z innej strony.
Artykuły: 3