Premiera Sonic Prime na 5. miejscu najczęściej oglądanych seansów w Netflixie

Wszyscy kochamy rywalizację, wyprzedzanie się w ilości punktów, wykręcanie najlepszego czasu w grze lub pokonanie trudnego przeciwnika bez utraty życia. Rywalizujemy ze sobą od zawsze. Czasem robimy to solo, czasem w drużynie, a czasem wybieramy sobie ulubionego zawodnika lub grupę i kibicujemy jej, ciesząc się z każdego sukcesu. Nie inaczej jest z filmami i serialami, dlatego większość serwisów prowadzi swój własny ranking najchętniej oglądanych seansów, w którym na podstawie liczby wyświetleń lub ilości godzin, dane dzieło zdobywa punkty i zajmuje odpowiednie miejsce w rankingu.

Pierwszy tydzień po premierze

Drugi tydzień po premierze

Pamiętacie radość, jaka towarzyszyła wam, gdy pierwszy raz zdobyliście puchar, albo gdy wasza drużyna uzyskała miejsce w topce? Dziś dajemy wam kolejny powód do radości. Oto w rankingu najchętniej oglądanych filmów i seriali na platformie streamingowej Netflix, w tygodniu premiery, Sonic Prime zajął 5. miejsce na liście 10 najlepszych angielskich programów telewizyjnych. Ranking, plasuje serial z Niebieskim Jeżem w roli głównej na 27 720 000 godzin. Według naszych obliczeń, to tak jakbyście oglądali serial non stop przez sto piętnaście tysięcy pięćset dni lub 3162.22 Lat. Jest to również rzadki przypadek serii skierowanej do dzieci, która trafia do pierwszej dziesiątki, wyprzedzając ostatnie premiery, takie jak Oddballs, Little Angel i Kung-Fu Panda: The Dragon Knight.

Warto także spojrzeć na drugi tydzień po premierze serialu, ponieważ Sonic Prime nadal zajmuje 5 miejsce, mając na koncie 26,410,000 godzin, co jest nadal bardzo dobrym wynikiem.

Pierwszy tydzień po premierze

Specjalnie dla was sprawdziliśmy jak radzi sobie nasz niebieski jeż w naszym ojczystym kraju i również u nas mamy się czym pochwalić. Serial w dniu premiery tak jak w rankingu Globalnym, tak i w Polsce znalazł w top 10 najchętniej oglądanych seriali, zajmując dziesiątą pozycję. Lecz te miejsce nie było dane na długo dla Niebieskiego Jeża w naszym kraju, ponieważ w drugim tygodniu serial nie znalazł się już w pierwszej dziesiątce.

Mamy nadzieję, że Sonic Prime będzie długo zajmował miejsce w top 10. Czy waszym zdaniem, serial z Niebieskim Jeżem zasługuje na takie wyróżnienie?

Źródło: top10.netflix.com

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 53