Sonic Prime – Sezon drugi na Blu-ray!

Nie tak dawno temu, bo zaledwie w styczniu, nasz kolega redakcyjny Kanøal donosił nam o wydaniu pierwszego sezonu Sonic Prime na Blu-Ray, który obecnie jest w Amazonie na promocji za lekko ponad 13 dolarów. Sezon 2 serialu Sonic Prime na Blu-Ray dostępny jest już w pre-orderze na Amazonie w kwocie prawie 20 dolarów, zaś premiera jest zapowiadana na 27 sierpnia tego roku.

Sonic Prime opowiada o przygodach Jeża Sonica, który po walce z doktorem Eggmanem, przypadkowo rozbija pryzmat paradoksu, którego odłamki tworzą różne rzeczywistości. By odzyskać swój świat, Sonic rusza w międzywymiarową podróż w celu zbadania dziwnych i nowych światów, a także odzyskać fragmenty pryzmatu. Dodać trzeba, że w każdej rzeczywistości spotyka różne wersje swoich przyjaciół.

Dla tych, którzy mogą być w dalszym ciągu spragnieni przygód Sonica, przypominamy, że wciąż można kupić po promocji Adventures of Sonic the Hedgehog (AoStH), Sonic X, Sonic Underground na Amazonie, do których linki znajdziecie pod obrazkami, a także dwa wyjątkowo dobre filmy pełnometrażowe, które dostępne są na przykład na Allegro.

Źródła: GameSpot, Amazon

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Yeen
Artykuły: 61