Zaskakujący debiut Sonic Prime

Od premiery najnowszej animacji z niebieskim Jeżem w roli głównej dzieli nas zaledwie kilka dni. Nic więc dziwnego, że zewsząd sypią się soczyste screeny i ciekawostki, mające ściągnąć fanów na Netflixa. Albo… na Robloxa. Uwaga na drobne spoilery!

Portal Gizmodo.com zaprezentował, oprócz paru kadrów z odcinków 6 i 7, nowe rozszerzone streszczenie serialu. Obok tego, co już wiemy, czyli opisów perypetii dogadywania się Sonica z alternatywnymi wersjami jego przyjaciół, znajdziemy tam także małą podpowiedź co do tego, jaki udział będzie w tym wszystkim miał jego największy rywal, Jeż Shadow.

Z pomocą nadchodzącą z nieoczekiwanej strony, od wieloletniego rywala Shadowa, pełna akcji przygoda Sonica stanie się czymś więcej niż wyścigiem, by uratować Shatterverse […]

O Knucklesie i Rouge dowiedzieliśmy natomiast, jakie będą nosili imiona w świecie dystopijnym – będą to Knuck & Rebel Rouge.

O wiele bardziej wyczerpujące wydają się informacje na temat tego, czyje głosy usłyszymy w oryginalnej wersji językowej. Znane są mianowicie już wszystkie nazwiska dla głównych ról, z Kotem Bigiem włącznie:

Na całość złoży się osiem odcinków, jeden 40-minutowy oraz siedem 20-minutowych, a premiera pierwszego z nich odbędzie się 15 grudnia na Netflixie. Przy czym, co ciekawe, nie będzie to pierwsza oficjalna okazja, żeby go obejrzeć.

Producenci podjęli zaskakującą decyzję, udostępniając premierowy odcinek na Robloxie, dokładniej w bijącej rekordy popularności grze “Sonic Speed Simulator”. Wydarzenie, poza samą animacją, zachęca licznymi atrakcjami, takimi jak ograniczone czasowo nagrody i giveawaye. Po adnotacjach na temat popcornu i powtórkach co 45 minut możemy zgadywać, że pokaz najprawdopodobniej odbędzie się za pośrednictwem Roblox Cinema, gdzie awatary graczy mogą przyjść, usiąść na sali i obejrzeć film na wielkim ekranie.

Premiera w grze ma mieć otwarcie dokładnie 10 grudnia o 16:00 czasu polskiego. Jeśli nie mamy jeszcze konta na tej platformie growej, to być może jest to okazja, by poważnie rozważyć utworzenie go. Zwłaszcza że Roblox, podobnie jak sam “Sonic Speed Simulator”, jest całkowicie wolny od obowiązkowych płatności.

Aktualizacja 08.12.2022

Netflix zgotował nam bardzo miłą niespodziankę i opublikował 3 minutowy urywek z nadchodzącego serialu Sonic Prime, gdzie Sonic próbuje odzyskać zaufanie swojego najlepszego przyjaciela Tailsa.

Źródła: Netflix Geeked – Twitter, Sonic Stadium, sonicssnews – Twitter, Gizmodo

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Arici Albastru
Rozpędź się, ściana sama się znajdzie.
Artykuły: 56