Sonic Superstars na Gamescom 2023

Fani Sonica powinni zainteresować się imprezą jaką jest Gamescom w Niemczech, ponieważ już we wtorek 22 sierpnia tego roku odbędzie się wielkie nocne otwarcie imprezy, a jedną z pokazów będzie najnowsza gra o Niebieskim Jeżu pt. “Sonic Superstars” wraz z Takashi Iizuką na czele. Zapiszcie sobie ten dzień w kalendarzu, aby nie przegapić!


Jak co roku w Niemczech odbywa się Gamescom, na której producenci gier pokazują i podsycają graczy na ich najnowsze gry, a wraz z tym także udostępniają, w ramach pokazów wersje demo do ogrania. Oczywiście każdy znajdzie coś dla siebie, jednak fani Niebieskiego Jeża powinni być zainteresowani pokazami. 3 dni temu Geoff Keighley, host Gamescom oraz architekt Summer Game Festival wrzucił na swojego Twittera filmik promujący “Sonic Superstars” jako jedną ze światowych premier oraz najważniejszy news imprezy. Gra o Sonicu i jego przyjaciołach, chcący powstrzymać Dr Eggmana, Fanga oraz nowego złoczyńcę imieniem Trip, mając dla siebie unikalne umiejętności nie powinna umknąć nikomu, kto interesuje się Soniciem, ponieważ na tym wydarzeniu najprawdopodobniej poznamy dokładną datę premiery “Sonic Superstars”.


Jednak to nie koniec niespodzianek! SEGA na swoim Twitterze umieściła informacje, że sam Takashi Iizuka, głowa Sonic Team będzie na imprezie, odpowiadając na pytania od fanów.

Jeśli chcecie zadać pytanie dla samego reżysera gier o Sonicu, a władacie w miarę dobrym stopniu językiem angielskim i posiadacie konto na Twitterze zachęcamy do napisania pytania. Kto wie może na wasz komentarz będzie odpowiadać Iizuka i dowiemy się nieco ciekawostek na samej imprezie.

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Diog
Artykuły: 24