Sonic Superstars w komiksowym stylu – DLC

SEGA uwielbia rozpieszczać swoich wiernych fanów, szczególnie kupujących gry przed premierą. Nadchodzący już coraz większymi krokami tytuł Sonic Superstars w przedsprzedaży oferuje wiele bonusów w postaci między innymi dodatkowej ekskluzywnej zawartości w grze, a dla fanów w Azji, nawet figurkę naszego Niebieskiego Jeża. Ale to jeszcze nie koniec.

Jeżeli zdecydujemy się na zakup pudełkowej wersji gry na platformy Switch, PS4 lub PS5 za pośrednictwem Amazon.co.jp, to otrzymamy dodatek DLC, który sprawi, że Sonic i jego przyjaciele będą jeszcze bardziej przypominać ich klasyczne wersje. Tego komiksowego charakteru nadają modelom szczególnie pogrubione ciemną kreską kontury postaci.

Dobra gra staje się jeszcze lepsza, gdy u boku mamy dobre przekąski. Jeśli chcielibyście zagrać postaciami niczym z komiksu lub kreskówki, a przy okazji mieć coś pysznego pod ręką by jeszcze intensywniej poczuć smak przygody, to rozważcie kupienie smakołyków na stronie Points Rewards Plus. Według pewnego użytkownika Reddit, jeżeli kupując na ów stronie zdobędziemy wystarczającą ilość punktów, będziemy mogli wymienić je na ten dodatek.

Jak widać, ta zawartość nie będzie dostępna dla wszystkich kupujących w przedsprzedaży, lecz tylko tych, którzy kupują za pośrednictwem podanych stron. Według niektórych, może to oznaczać, że w pewnym momencie dodatki te nie będą już tak ekskluzywne, bo być może pojawią się zwyczajnie w sprzedaży.

Źródła: Sonic Stadium, Amazon.co.jp

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 42