Sonic Superstars nominowany na The Game Awards

Sonic Superstars – najnowszy tytuł z serii – podobnie jak kilka innych gier wydanych w tym roku został nominowany do głosowania na najlepszą grę rodzinną w The Game Awards. Mimo, że został wydany zaledwie trochę ponad miesiąc temu, już cieszy się w większości pozytywnymi opiniami. W zeszłym roku w głosowaniu o innej kategorii udział wzięło Sonic Frontiers, które ma już nieco ponad rok. Niesamowite, jak szybko mija czas. Chociaż Sonic Frontiers nie udało się zająć pierwszego miejsca, to tytuł ten wciąż odniósł ogromny sukces pobijając gry takie jak m.in God of War: Ragnarök.

Oprócz Sonic Superstars na liście nominowanych znalazły się: Disney Illusion Island, Party Animals, Pikmin 4 oraz nasz największy rywal… Mario, a konkretnie Super Mario Bros Wonder. Która z tych gier zasługuje na tytuł najlepszej gry rodzinnej? To kwestia sporna, każdy będzie bronił swego. Mamy jednak szansę na wygraną i powinniśmy ją jak najlepiej wykorzystać. Głos można oddać pod tym linkiem.

Jako wierni fani, zagłosujmy. Zarówno Sonic Frontiers jak i Sonic Superstars charakteryzują się wspaniałą, miłą dla oka oprawą graficzną oraz dźwiękową i pokazują nam nowe przygody naszego Niebieskiego Jeża w miejscach, których dotąd nie znaliśmy. Jeżeli chcemy w przyszłości dostać jeszcze więcej świetnych rewolucyjnych gier, musimy pokazać, że nam zależy.

Wyniki głosowania mają pojawić się 7 grudnia, więc czekajmy cierpliwie z nadzieją na to, że wygramy.

Źródło: The Game Awards

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 45