Kalendarz Adwentowy z Tailsem na czele

Kojarzycie kalendarze adwentowe? Te kolorowe kalendarze z drzwiczkami, za którymi zazwyczaj były schowane słodycze i przy pomocy których odliczało się dni do Bożego Narodzenia? W 2021 Numskull wypuścił taki właśnie kalendarz z Soniciem na snowboardzie, którego możecie nabyć na Brytyjskim SEGA Shopie.

W tym roku również otrzymamy taki kalendarz, ale tym razem z figurką wesołego liska Tailsa. Każdy element tej figurki będzie ukryty niczym wspomniane wcześniej słodycze w specjalnym opakowaniu symbolizującym jeden dzień od 3 grudnia, aż do końca adwentu, czyli do 24 grudnia.

Nie znamy jeszcze daty premiery, a na stronie widnieje jedynie informacja o możliwości składania zamówienia jako pre-order. Datę zamówień przedpremierowych ustalono natomiast na okres 06/09/23 – 05/12/23. Poprzedni zestaw z Soniciem składał się z 24 elementów. Tak samo wykonany będzie nasz Lis z Dwoma Ogonami. Figurka Tailsa została podzielona na wspomniane 24 elementy po 1 na każdy dzień. Również, jak w poprzednim zestawie, tak i tutaj nie będzie trzeba używać kleju do połączenia elementów. Są one wykonane w systemie push-fit, czyli na tak zwany wcisk.

Jak widzimy na zdjęciach, figurka wygląda super w stylu Classic, jest dobrze wykonana z zachowanymi szczegółami postaci, terenu i nawet jest checkpoint. Sama figurka nieco przypomina scenę z filmu Sonic 2. Szybki jak Błyskawica lub planszę z jednej z gier. Możemy również przyjąć, że Tails zjeżdża tyłem z jakiejś górki… jakkolwiek sobie wyobrażacie tę sytuację, figurka jest już dostępna w sklepie Amuzzi. Cena zamówienia jest jednak dość wysoka, ponieważ kosztuje około 128 EURO, lub według naszej waluty około 567 zł. Troszkę dużo. Możemy oczywiście poczekać na oficjalną sprzedaż w sklepie SEGA, kalendarz może być wtedy trochę tańszy. Jak na razie to możemy sobie nacieszyć tylko oczy tym cudeńkiem.

Źródło: amuzzi.com, Sonic Stadium

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 51