Amy wkracza do świata Sonic Origins Plus!

Oficjalna zapowiedź rozszerzonej wersji dobrze już znanej kompilacji klasyków z Niebieskim Jeżem w roli głównej (o której rok temu pisaliśmy tutaj) była tylko kwestią czasu. Czas przyjrzeć się nowym informacjom o zawartości Sonic Origins Plus!

Amy wkracza do akcji!

Po pierwsze – każdego na pewno ucieszy dodanie kolejnej grywalnej postaci do i tak całkiem już sporej listy bohaterów ze świata Sonica. Amy, bo to o niej mowa, dysponuje dobrze znanym nam młotem, używa go również podczas skoku zamiast kolców. Ponadto naprawiona została również usterka w postaci nieobecności Knucklesa w Sonic CD – teraz Origins pozwoli nam dosłownie zagrać każdym bohaterem w każdej grze!

Dodatkowo 12 gier w gratisie!

I mówiąc “każdą” nie mamy tu na myśli jedynie czterech głównych hitów, które łączyła razem wersja podstawowa. Najnowsze wydanie poszerza bibliotekę tytułów, pozwalając nam zapoznać się z wieloma mniej znanymi grami, w które nie mieliśmy możliwości legalnie zagrać, albo też nawet nie wiedzieliśmy o ich istnieniu. Sega dorzuca nam aż 12 gier z Game Gear, w tym Sonic Triple Trouble, Sonic Drift, Tails Adventure, czy Sonic Blast. Ponadto potwierdzono, że dodatek naprawi wiele usterek oraz doda przydatne ulepszenia na podstawie raportów użytkowników.

Sonic Origins Plus ukaże się dokładnie 23 czerwca, tym samym, stając się prezentem na 32 urodziny Sonica i pierwsze urodziny zwykłego Sonic Origins. Oprócz wymienionych nowości otrzymamy również wszystkie dotąd wydane treści Digital Deluxe. Wersja fizyczna przyjedzie do nas w pudełku z odwracaną okładką z grafiką w stylu JP Sonic Mega Drive, 20-stronicowym art bookiem oraz gumową podstawką w kształcie płyty. Obie formy wydania będą sprzedawane za 39,99 dolarów (174,23zł), chyba że rok temu skorzystaliśmy z pierwszej możliwości zakupu Sonic Origins – w takim przypadku będziemy mogli pobrać wszystkie dodatki za jedyne 9,99 dolarów (43,53zł).

Źródła: Sonic Stadium, sonic.sega.jp

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Arici Albastru
Rozpędź się, ściana sama się znajdzie.
Artykuły: 56