Chao wśród drzew japońskiej wiśni w Minecraft

Nie tak dawno – około 2 miesiące temu – Sonic wybrał sobie jako przystanek na następne przygody doskonale nam wszystkim znaną grę Minecraft. I choć temat na chwilę ucichł, to przygody te wcale się nie skończyły. Paczka tekstur, o której mówiliśmy – Sonic Texture Pack – dostanie aktualizację.

Deweloper Gamemode One, który jest twórcą paczki ogłosił tę aktualizację na swoim Twitterze. Oprócz tego, na jego kanale YouTube pojawił się “Trailer” który zamieszczamy poniżej.

Trailerem można nazwać ten filmik jedynie w cudzysłowie, bo nie mówi nam on tak naprawdę nic. Nie wiemy, co dokładnie przyniesie nam aktualizacja. Ale oglądając go wytężcie swój słuch. Na końcu słychać ciche “chao“. Możemy więc założyć, że będzie ona związana właśnie z tymi uroczymi stworkami. Sugeruje to również obrazek z postu na Twitterze. Wiadomo też, że będzie mieć związek z drzewami japońskiej wiśni. I tyle, na więcej informacji musimy poczekać.

Informacji jest co prawda mało, ale wyobraźnia nie czeka. Już można wyobrazić sobie budowanie z różowych wiśniowych desek domków dla naszych chao, w towarzystwie urokliwych drzew i płatków ich kwiatów. Klimatycznie, prawda? Będziemy mogli w końcu odpocząć od walki z badnikami i zrelaksować się. Bohater po ciężkich i długich walkach musi dużo odpoczywać, o tym nie możemy zapomnieć. Nawet taki superszybki jeż jak Sonic musi czasami na chwilę zwolnić.

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 41