Sonic Adventure od First 4 Figures!

Kolejna super informacja dla wszystkich kolekcjonerów i fanów Sonica. W europejskim Sega Shopie pojawiły się trzy wysokiej jakości figurki Sonica z serii Sonic Adventure od First 4 Figures. Figurki wykonane są z PVC, z niezwykłą dbałością o szczegóły, ale jak zawsze w przypadku tego typu gadżetów, nie są również tanie.

Edycja Standardowa

Podstawowa wersja produktu (Standardowa Edycja) kosztuje w granicach 101 euro, czyli zgodnie z obecnym kursem złotówki zapłacimy za nią około 455 zł. A jak to wygląda w szczegółach? Otóż edycja standardowa zawiera:

Figurkę Sonic the Hedgehog, pomalowaną i wykonaną z PVC z bardzo szczegółową podstawką inspirowaną stylem graficznym gry wideo Sonic Adventure z 1998 roku. Wymiary gadżetu również robią wrażenie: 21 x 16 x 14,2 [cm] (wys. x szer. x gł.).

W pakiecie otrzymujemy kartę podarunkową o wartości 500 punktów do wykorzystania na przyszłe zakupy w F4F.


Edycja Kolekcjonerska

Druga figurka (Edycja kolekcjonerska) kosztuje już 563 zł. Różnica w cenie jest zauważalna, lecz w zamian dostajemy produkt z bardziej zjawiskowym wyposażeniem.

Figurka jest nieco większa od tańszego odpowiednika, gdyż jej wymiary to: 23 x 16,5 x 17,5 [cm] (wys. x szer. x gł.). Główną różnicą i zaletą jest podświetlana podstawka, która może działać w 2 trybach, statycznym i animowanym. Pierwszy tryb to podświetlenie stałe, natomiast w drugim trybie ledy pulsują. Wyposażenie jest zasilane akumulatorem litowo-jonowym 3,7V 18500 i ładowane za pomocą kabla USB typu C. Z przykrością musimy Was poinformować, że akumulator i kabel nie są dołączone do zestawu, co jest zaskakujące patrząc na to, że edycja jest skierowana dla kolekcjonerów.

Oczywiście w pakiecie otrzymujemy kartę podarunkową o wartości 500 punktów do wykorzystania na przyszłe zakupy w F4F.


Edycja Definitywna

Poprzednie dwie figurki nie różniły się za bardzo cenowo. Cena oscylująca w granicach 450-550 złotych może wydawać się wysoka, ale jak wszyscy dobrze wiemy, istnieją fani, którzy są w stanie dać każde pieniądze za gadżety z ich ulubionych gier, bajek czy nawet filmów. Z takiego założenia wychodzi First 4 Figures, prezentując nam swoje najlepsze i najbardziej rozbudowane dzieło.

Figurka z Edycji Definitywnej, bo o niej mowa, jest to najdroższa i najlepiej wykonana figurka w całej ofercie, bo kosztuje zawrotne 1469 zł. Jest również największa z całej trójki: 27,5 x 27 x 18 [cm] (wys. x szer. x gł.).

W wyposażeniu mamy podświetlaną podstawkę, ale tylko w trybie statycznym, lecz w zamian dostajemy otaczający Sonica pierścień ledowy, który na podstawce posiada pokrętło do regulacji. Dzięki niemu możemy wybrać czy pierścień ma się świecić jednostajnie, czy też ma działać w trybie animacji, w którym światło porusza się po pierścieniu nadając mu efekt ruchu okrężnego. Pokrętłem w podstawce możemy również regulować szybkość animacji.

W Edycji Definitywnej tym razem nie pożałowano nam akumulatora wraz z kablem ładującym.

W tej wersji oprócz standardowej karty z punktami, otrzymujemy unikatową i limitowaną kartę potwierdzającą autentyczność figurki. 


Wszystkich chętnych do zakupu wyżej opisanych figurek i nie tylko… zapraszamy do oficjalnego sklepu SEGI.

Źródło: segashop.co.uk

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 51