Fast Friends Forever, czyli coś się kroi

W czerwcu Sega zaskoczyła nas rejestracją znaku towarowego “Sonic & Friends”, ale tajemniczych ruchów nie koniec!

Wczoraj SEGA rzuciła nam na Youtube świeżutką reklamę:

Reklama Fast Friends Forever
Prezentacja loga

Sonic połączył nas dekadami przygód, szybkości i przyjaźni. Od wszystkich w SEGA do wszystkich w społeczności, oto jesteśmy Fast Friends Forever!

Czytamy w opisie pod filmem – YouTube

Nie jest to reklama konkretnego produktu. Jest to raczej rodzaj podziękowań Sonic Team za nasz wkład w rozwój marki, które zaowocowały pragnieniem odwdzięczenia się oddanej społeczności. Spot przedstawia migawki z życia fanów, którzy bawią się, tworzą, spotykają się i po prostu radośnie spędzają czas, z czym przeplatają się i łączą scenki z sonicowych gier. Inicjatywa stanowi hołd dla przyjaźni, chęci działania i pracy zespołowej. Logo i zbiegające się cztery promienie o różnych kolorach symbolizują bohaterów akcji: Sonica, Amy, Tailsa i Knucklesa, którzy motywują nas tak w grze, jak i poza nią. Wreszcie na koniec Team Sonic wprost dziękuje nam wielkim serduchem:

Wszystko to, by zaprezentować oficjalną stronę Fast Friends Forever, gdzie prócz kolejnych serdecznych, krzepiących treści, czeka też na nas obietnica ekscytujących wydarzeń i aktywności, które trwać mają aż do końca roku począwszy już od sierpnia! Niektóre z nich to:

Pierwsze wydanie minikomiksu autorstwa Iana Johnesa-Quarteya
Co nie co o artyście
  • Czteropanelowa cyfrowa seria komiksów społeczności przyjaciół Sonica z udziałem utalentowanych artystów z całego świata. Pierwsze wydanie ukazało się już 9 sierpnia, a kolejne 14 numerów w nadchodzących miesiącach.
  • Sonic Symphony World Tour z udziałem Sonica i przyjaciół przy akompaniamencie muzyki z gier. Trasa koncertowa obejmie Los Angeles, Londyn, Paryż, Dusseldorf i nie tylko! Szczegóły tutaj.
  • Nowy sezon TailsTube w wykonaniu najlepszego przyjaciela i pomocnika Sonica, Tailsa. Przygotujmy się na mnóstwo nowych, zabawnych i pouczających historii!
  • Biografie postaci, ciekawostki, komiksy cyfrowe i więcej na dedykowanej stronie Fast Friends Forever.
  • Promocja od Lego dla uczczenia współpracy z Segą – przy zakupie biletu dla osoby dorosłej, dziecko otrzyma darmową wejściówkę, honorowaną w każdym parku rozrywki LEGOLAND lub LEGOLAND Discovery Center w Ameryce Północnej do końca roku. Więcej o warunkach promocji.

Warto zaglądać na stronę, by nie przegapić zapowiadanych aktualizacji.

Źródło: sonicthehedgehog.com

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Arici Albastru
Rozpędź się, ściana sama się znajdzie.
Artykuły: 57