Igrzyska Olimpijskie z Soniciem dobiegają końca…

Igrzyska Olimpijskie z Soniciem dobiegają końca…

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 na urządzenia mobilne już niedługo nie będzie dostępne do kupienia. Jeśli ktoś jeszcze chce zdobyć tę grę, ma czas do grudnia.

Sonic at the Olympic Games Tokyo jest grą na telefon typu free to start. Wyszła w 2020 jako Sonicowa część gry Mario and Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020. Gra dostawała regularne aktualizacje i cieszyła się dość dużą popularnością. Jednak wczoraj na oficjalnej stronie gry ukazała się dość przykra wiadomość.

Dziękujemy za granie w SONIC AT THE OLYMPIC GAMES TOKYO 2020.
W środę 15 grudnia 2021 wyłączymy wszystkie funkcje online i wydamy aktualizację wymaganą by kontynuować grę. Chcemy podziękować całym zespołem za wasze ciągłe wsparcie.

Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 – zakładka News

Gra co prawda będzie offline, jednak po zakupieniu będzie można w nią swobodnie grać. Oto lista funkcji, które będą niedostępne:

  • codzienne poziomy,
  • rankingi,
  • wyzwania
  • znajomi i inne funkcje social media,
  • mikrotransakcje
  • nowe tytuły i odznaki.

Wszystko, co zostało kupione i zdobyte przed zamknięciem gry będzie jednak dostępne. Niemniej smutne jest to, że kolejna dobra gra mobilna zostaje zamknięta. W maju 2021 straciliśmy SEGA Heroes, a teraz Olimpiadę. Miejmy nadzieję, że na tym się skończy…

Źródła: Sonic at the Olympic Games – Tokyo 2020, GamingLyfe

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Darkeu
Zagorzały fanatyk Shadow the Hedgehog i zbrodniarz wojenny z byłej Jugosławii.
Artykuły: 21