Infinite

Infinite Forces: Speed Battle

…the Resistance will yield to the Phantom Ruby’s Power. All will submit.

Rozpoczęło się kolejne wydarzenie w grze Sonic Forces! Jest to oczywiście zapowiedziany już wcześniej nowy rodzaj eventów, czyli Challenger Mode. Na czym będzie on polegać? Na poziomie 3 lub wyższym w ramach wyścigu pojawiać się będzie tzw. Challenger, którego należy oczywiście pokonać. Gracze, którzy uplasują się na miejscu pierwszym, bądź drugim otrzymają specjalną nagrodę, gdzie zagwarantowane są tak zwane Challenger Tokens. Więcej szczegółów w Patch Notes poniżej.

Zabawa będzie polegać również na lekko zmienionym formacie znanych już wydarzeń typu Team vs. Team. Tym razem jednak to gracze będą skupieni w ramach jednej drużyny, która będzie musiała w ostatecznym rozrachunku pokonać Challengera. Wydarzenie zakończy się 26 listopada.

.

No i chyba naprawdę nie musimy tutaj udawać, że wiadomo, kto po paru latach od swojego debiutu w serii zmierza do gry. Wyraźne przesłanki istniały już wcześniej, a teraz jest to całkowicie klarowne. Dla chętnych poniżej znajduje się również nagranie z gry (autorstwa Nerona), które przedstawia walkę z naszym ulubionym szakalem.

Neron – YouTube

Aktualizacja 26.11.2021

Dobre wieści – wygraliśmy!

Infinite zniknął z poziomów i pojawił się w wyborze postaci. Można go odblokować za 500 kart. Ma swoją własną rangę o nazwie “Challenger”, która jest koloru czerwonego. Ma te same ataki, tylko lekko znerfione. Zaczął się też nowy event dla tych, co spóźnili się na imprezę, w którym można wygrać więcej kart naszego kochanego zamaskowanego szakala.

Statystyki Infinite’a
Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
AniTrochęFioletowy
Mówią mi Fioletowy, a jednak AniTrochęFioletowy ¯\_(ツ)_/¯
Artykuły: 99