Jeżowy Twitter zaprasza na show vtubera Tailsa!

Zgodnie z półminutową zapowiedzią samego prowadzącego, czekają nas ciekawostki o jego przyjaciołach, możliwość zadawania pytań, a być może nawet wizyty innych znanych postaci z uniwersum Segi. Wszystko to już w przyszłym tygodniu. W roli Liska usłyszymy oczywiście Colleen O’Shaughnessey, która od 2014 z drobnymi wyjątkami udziela mu głosu we wszystkich mediach z serialami i obiema częściami filmu włącznie.

Nie będzie to pierwszy raz, gdy bohater segowych gier poprowadzi własny program – 24 czerwca 2021 coś podobnego Sonic sprezentował swoim fanom z okazji 30-tej rocznicy swojej serii gier.

Niestety, materiał z Soniciem był skierowany głównie do fanów japońskich. Angielskojęzyczni widzowie Youtube’a mogą natomiast bardziej kojarzyć tę formułę z pięcioodcinkowej już serii Sonic Twitter Takeover. To właśnie pod tym szyldem przyjaciele Sonica spotykają się na krótko przy co większej okazji od 2016, by zabawiać czujnych fanów odpowiedziami na ich szalone pytania. Czyżby Sega planowała iść jeszcze dalej w ten typ marketingu?

Dwie rzeczy wiemy na pewno – to że możliwość interakcji z jej postaciami od lat budzi fale gorącego entuzjazmu oraz że premierowy występ lisiego wynalazcy ujrzymy już za kilka dni.

Źródła: sonicstadium.org, SonicTheHedgehog – Twitter, polygon.com

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Arici Albastru
Rozpędź się, ściana sama się znajdzie.
Artykuły: 56