“Knuckles” na Blu-ray i DVD

Mamy kolejną informację dotyczącą serialu “Knuckles”, który miał premierę 26 kwietnia tego roku. Cierpliwie czekaliśmy na moment, w którym będziemy mogli go obejrzeć. Trzeba przyznać, że jesteśmy naprawdę dobrzy w czekaniu. Teraz możemy rozpocząć kolejne odliczanie, szczególnie ci, którzy lubią kupować seriale i filmy w wersji fizycznej – na płytach.

Na stronie Amazon.com pojawiła się w przedsprzedaży wersja serialu na płycie DVD a także Blu-ray. Podana data premiery to 10 września 2024.

Według tego, co napisane jest na okładce, oprócz wszystkich sześciu odcinków, w wydaniu na DVD i Blu-ray pojawi się dodatkowa zawartość:

  • Gag reel – inaczej nazywane także “bloopers”, czyli śmieszne wpadki, pomyłki które zdarzyły się podczas tworzenia serialu;
  • Bonusowy materiał, pokazujący co działo się za kulisami;
  • “Working with Knuckles”;
  • “This or that? Knuckles impressions”.

Płyta Blu-ray jest wyceniona na 25,36$ co na nasze przekłada się na 100 zł i 4 gr (według kursu z 07.07.2024). Płyta DVD zaś kosztować Nas będzie 16,99$ co w złotówkach będzie to się przekładało na 67 zł i 2 gr (według kursu z 07.07.2024). Zamawiając na zagranicznym Amazonie musimy się liczyć z kosztem wysyłki i cłem co podbija powyższe kwoty o kolejne 100 czy 67 zł w zależności od wybranego nośnika danych. Tylko zatwardziali fani z pełnym portfelem pieniędzy mogą pozwolić sobie na takie cudeńko. Ale nie martwcie się, możliwe że płyta kiedyś pojawi się także na Amazon.pl w bardziej przystępnej cenie.

Źródła: Amazon, nintendolife.com

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 45