Knuckles ustanawia rekord na Paramount+

Serial o Czerwonej Kolczatce w dniu swojej premiery zmiażdżył konkurencję i ustanowił rekord transmisji strumieniowej na platformie. Według najnowszych doniesień, od Deadline, serial o Knucklesie w dniu premiery oglądano przez 4 miliony godzin i według opublikowanych danych, jest to najchętniej oglądany tytuł dla dzieci i rodzin w historii Paramount+. Potwierdził to również sam Jeff Grossman, wiceprezes wykonawczy ds. programowania w Paramount+.

Jeff Grossman

Fani Niebieskiego Jeża Sonica pojawili się z pełną mocą. Jesteśmy podekscytowani rekordowym występem Knucklesa i niesamowitym wzlotem, jakiego doświadczył cały wszechświat Sonica po premierze serialu “Knuckles”.

Jeff Grossman

Serial “Knuckles” wykorzystał swój moment, wbijając się w cały czas wysoko utrzymującą się falę popularności Sonica, którą zapoczątkowały dwa dobre filmy, a także przyjęta z zachwytem gra Sonic Frontiers, o której było dość głośno nie tylko w dniu premiery. Niestety nie udostępniono szczegółowych danych, które pozwoliły bardziej obrazowo pokazać skalę sukcesu serialu, ale opierając się na tym, co robi Netflix, można podzielić całkowity czas oglądania przez czas wyświetlania, możemy otrzymać wynik 1,45 mln widzów w weekend. Liczba już nie jest aż tak wspaniała, ale wystarczająca do pobicia rekordu platformy. Wspomnieć należy, że również ten sposób może być mylący, ponieważ nie pozwala odpowiedzieć na pytanie, czy przypadkiem serial nie był puszczany kilka razy przez tę samą osobę.

Dla miłośników fizycznych nośników została również udostępniona opcja zakupu przedpremierowego na Amazonie i Wallmart w USA. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale według informacji, cena wynosi 31,99 dolarów.

Serial o Czerwonej Kolczatce, jak i dwa poprzednie filmy z Soniciem w roli głównej, są dostępne cały czas na platformach streamingowych jak Netflix czy Amazon Prime. Kto jeszcze nie oglądał, a jest fanem Niebieskiego Jeża, to zachęcamy do obejrzenia. Premiera filmu Sonic 3. Szybki jak Błyskawica została ustalona na 20 grudnia tego roku, zaś w Polsce film ma zadebiutować 3 stycznia 2025 roku.

Źródła: nintendolife.com, deadline.com

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 51