Sonic Colors Ultiamte

Kolorowe aktualizacje

To, czego się spodziewali wszyscy, w końcu małymi krokami nadchodzi. SEGA oraz Blind Squirrel Entertainment w końcu opublikowały pierwszą aktualizację do gry Sonic Colors Ultimate. Pomimo faktu, że nasza redakcja wystawiła odświeżonemu wydaniu popularnych kolorków (wersji na PC) notę 8/10 to wspomnieliśmy o wszelakiej maści błędach obecnych w wersjach konsolowych. Gdzie takowe zahaczały nawet o epileptyczne wręcz widowiska zepsutych tekstur.

Głównie o problemach związanych z najnowszym tytułem informowali fani w różnych mediach społecznościowych, co nie pozostało bez echa od wydawcy i producenta. Sonic Colors Ultimate w wersji na konsolę Nintendo Switch otrzymało aktualizację oznaczoną jako 1.0.4.

Również ważny jest tutaj fakt, że jest to jedna z paru nadchodzących w przyszłości aktualizacji. Te, co prawda nie mają podanej dokładnej daty premiery, ale może się to za niedługo zmieni. Warto podkreślić, że przyszłe patche będą tyczyły się już wszystkich platform.

Aktualizacja – 24.11.2021

Po dłuższym czasie światło dzienne ujrzała kolejna aktualizacja do Sonic Colors: Ultimate! Oprócz poprawy stabilności na wszystkich platformach doszły poprawki dotyczące sfery audio. W napisach końcowych nie usłyszymy już głuchej ciszy, a również zostało poprawione audio in-game. Użytkownicy Nintendo Switch otrzymali poprawkę z fajerwerkami w Terminal Velocity, a posiadacze wersji PC otrzymali poprawione działanie Yellow Drilla. Pełna lista poprawek poniżej.

Aktualizacja – 15.12.2021

Wyszła kolejna aktualizacja do Sonic Colors: Ultimate! Dodali kolejny zestaw do customizacji Sonica, możliwość zmieniania pomiędzy oryginalnym a zremiksowanym soundtrackiem i poprawili parę błędów. Oto pełna lista poprawek i nowych dodatków:

Źródła: sonic_hedgehog – Twitter, KatieChrz – Twitter, Blind_Squirell_ – Twitter

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
AniTrochęFioletowy
Mówią mi Fioletowy, a jednak AniTrochęFioletowy ¯\_(ツ)_/¯
Artykuły: 107