Oficjalna książka kulinarna z Soniciem i spółką

Postać Niebieskiego Jeża znamy przede wszystkim z serii gier i komiksów, w których toczy on walkę ze złem. A co, gdyby tak usiąść i zrobić przerwę na małą przekąskę? Bohater, który dużo walczy musi być silny, zatem powinien odpowiednio się odżywiać. Premiera Sonic Frontiers udana? Teraz czekamy na premierę książki kulinarnej, w której znajdziemy masę przepisów inspirowanych Soniciem oraz innymi postaciami z tego uniwersum, takimi jak Tails, Shadow, Knuckles, Amy a nawet Dr Eggman.

Książka ta ma zostać wydana 17 października 2023 przez wydawnictwo Insight Editions, napisana przez Victorię Rosenthal, która jest autorką książek kulinarnych oraz prowadzi bloga i przygotowuje potrawy z różnych gier we własnej kuchni. Co ciekawe, za powstanie tego dzieła odpowiada Ian Flynn we własnej osobie.

Flynn choć nie może jeszcze zdradzić nic na temat tej książki, to cieszy się naszym szczęściem, co zobaczyć można na jego poście zamieszczonym poniżej.

Okładka książki

Książka kucharska jest już dostępna w przedsprzedaży na Amazon, w którym za wersję elektroniczną musimy zapłacić $11.99 (52,75 zł), zaś za wersję fizyczną w twardej okładce $29.99 (131,94 zł).

A co znajdzie się w tej książce? Według Amazon ma ona zawierać ponad 50 przepisów na zdrowe posiłki na każdą okazję, zajmujące maksymalnie 30 minut w przygotowaniu, przeznaczone zarówno dla doświadczonych kucharzy, jak i dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gotowaniem. A wszystko to – jak wcześniej wspomnieliśmy – inspirowane postaciami z uniwersum Niebieskiego Jeża.

Amazon udostępnił nam także wygląd okładki oraz kilka stron w języku Łacińskim.

Spis Treści
Niebieska Herbata
Chilli Dogi
Złowieszcze Ciastka

Niebieska Herbata, Chilli Dogi, Złowieszcze Ciastka… Brzmi ciekawie, prawda? A to tylko kilka receptur na dobry dzień. Wszystkie przepisy mają mieścić się na 176 stronach. Wygląd książki na zewnątrz jak i wewnątrz może się jeszcze zmienić.

Należy jednak pamiętać, że informacje czerpiemy z Amazon, książka ta nie została jeszcze ogłoszona przez firmę SEGA, ale miejmy nadzieję, że wkrótce doczekamy się od nich potwierdzenia w formie postu na ten temat. Widzimy się w kuchni jesienią!

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 45