Czy Niebieski Jeż podbije świat LEGO?

Dobre wieści dla wszystkich fanów Sonica i klocków Lego.

Według blogu informacyjnego PromoBricks w roku 2023 powinniśmy zobaczyć przynajmniej pięć nowych zestawów klocków, inspirowanych światem naszego Niebieskiego Jeża. Zgodnie z informacją od PromoBricks, zestawy będą się składały z fragmentów różnych poziomów, które będzie można ze sobą łączyć w jeden większy level.

Według doniesień pierwsza fala nowych klocków powinna pojawić się już w sierpniu, a jak podaje QuoraMarketing cena może wahać się od 30 do 100 dolarów amerykańskich. Na rynku europejskim, cena najprawdopodobniej będzie podobna.

Niestety na ten moment nie wiemy, jak będą finalnie wyglądać zestawy. Wiemy natomiast, że klocki ze świata Sonica będą się znacząco różnić od porównywalnych klocków Lego Super Mario. W porównaniu ze światem Nintendo, zestawy z Sonica będą zawierały zwyczajne minifigurki, a także mają posiadać mini wyrzutnię, która ma pozwolić wystrzelić postać, która powinna przebyć poziom. Nowości te mają znacząco uatrakcyjnić nowe zestawy klocków, nie tylko dla fanów Sonica, ale również dla wszystkich kolekcjonerów Lego.

Jak zawsze dla was śledzimy wszystkie informację i wrócimy do tego tematu, jak tylko pojawi się coś nowego.

Źródła: PromoBricks, QuoraMarketing

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 51