Nowe letnie produkty od SEGA Shop Europe!

Wakacje trwają w najlepsze. Niektórzy z nas spędzają je w pracy, inni podejmują zajęcia dorywcze, a jeszcze inni po prostu leniuchują lub wyjeżdżają za granicę. Jeśli jednak udało wam się zarobić trochę grosza, a może macie odłożone jakieś zaskórniaki, to SEGA Shop Europe ma dla was propozycję, ponieważ wypuścił dwie linie produktów letnich z Soniciem.

Pierwsza seria nazwana Summer bazuje na Sonic the Hedgehog Lolly. Linia ta stawia na słodycz. Postacie są bardzo cute, a gadżety utrzymane w jaskrawych kolorach. Motyw przewodni ma przypominać nam o zimnych, pysznych lodach, jakimi się delektujemy w gorące letnie dni i tak samo przedstawione są w niej postacie przywodzące na myśl na przykład lody Panda.

Druga proponowana linia produktów bazuje na mangach typu Shonen. Shonen to japońskie komiksy skierowane głównie do chłopców. Dominują w nich silni bohaterowie, transformacje, walki. Najbardziej znane mangi tego typu to na przykład Atak Tytanów, Dragon Ball, Naruto, Full Metal Alchemist. Historie opowiadające o miłości, czyli historia rysunkowa z gatunku Shojo, również czasem bywają zaliczane do Shonen, jeśli są opowiadane z punktu widzenia chłopca. W Japonii jest wydawany nawet specjalny magazyn o mangach typu Shonen, której tytuł to „Shūkan Shōnen Jump”.

Nic więc dziwnego, że linia produktów inspirowana Shonen jest utrzymana w bardziej „chłopięcym” stylu, a kolorystyka i rysunki przywodzą na myśl dawne komiksy o superbohaterach.

Mimo że obydwie serie produktów dość mocno różnią się od siebie stylem i mogą sugerować do jakiej grupy odbiorców są kierowane, to wykonane są jako unisex, czyli dla obydwu płci i wykonane z najlepszych materiałów. Edycja niestety jest limitowana, więc trzeba się spieszyć, jeśli chcemy cieszyć się tymi produktami. Kolejną ważną rzeczą jest cena. Musimy liczyć się z wydatkiem od 19 do 26 euro za sztukę, a przeliczając na złotówki, to wydatek rzędu 85 do 116 zł plus trzeba dodać koszt dostawy do naszego kraju. Czy to dużo? Może, ale czy powstrzyma prawdziwego fana, to już każdy z nas musi odpowiedzieć sobie sam.

Źródło: segashop.co.uk

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 53