Lis żądny przygód od First 4 Figures

U producenta First 4 Figures zajmującego się produkcją figurek z popularnych serii gier wideo i anime, ruszyła właśnie przedsprzedaż figurki przedstawiającej dobrze znanego nam Tailsa. Ponadto zorganizowano giveaway, który jest okazją na zdobycie jej za darmo. Usiądźcie wygodnie i trzymajcie się mocno, gdyż ceny mogą zwalić was z nóg.

Figurka ta dostępna jest w trzech wersjach:

1. Edycji podstawowej – US$584.24 (2 603,02 zł) – Tails w energicznej pozie, sięgający ku przygodzie, na podstawce inspirowanej gadżetem Miles Electric, stworzonym przez naszego lisa we własnej osobie;


2. Edycji ekskluzywnej – US$590.39 (2 630,42 zł) – To, co w wersji podstawowej + klucz francuski, który Tails może trzymać w lewej ręce; elementy podstawki świecące w ciemności; numeracja limitowanej edycji; karta potwierdzająca oryginalność produktu;


3. Edycji ostatecznej – US$658.04 (2 931,83 zł) – Wszystkie elementy z wersji podstawowej i ekskluzywnej, ale podstawka wzbogacona jest o trzech przyjaciół z Planety Wisp;

Cena powala, co nie? Jeśli tak, to mamy nieprzyjemne wieści. Jeśli nie, to może teraz wytrąci was z równowagi. Ceny podane wyżej są cenami na zniżce trwającej do 17 kwietnia tego roku. Później wrócą do normy. Tails w wersji podstawowej będzie kosztował US$614.99 (2 740,03 zł), w edycji ekskluzywnej US$627.29 (2 794,83 zł), a w najdroższej US$701.09 (3 123,64 zł). Prócz tego należy wziąć pod uwagę, że wysyłka do Polski nie należy do najtańszych.

Zakup tego gadżetu to zdecydowanie ogromny wydatek, ale mówimy tu o wysokiej jakości figurkach z żywicy, które poza tym są dość spore. Mają 35.7 cm wysokości i 31.2 cm szerokości. Waga – jak podaje producent – to od 3.8 kg (edycja podstawowa i ekskluzywna) do 4,2 kg (edycja ostateczna). To dużo jak na takiego małego liska, ale ma on wielkie serce, to z pewnością dodaje mu ciężaru. Tak naprawdę nie powinniśmy wcale narzekać na cenę, bo taki słodki lisek jest wart każdego grosza, prawda?

Jeśli komuś z nas bardzo zależy na lisku, ale nie ma mowy, że wyda tyle pieniędzy na figurkę, to tak, jak wspomnieliśmy na początku – zorganizowano giveaway. Jest to szansa na przygarnięcie Tailsa w edycji ekskluzywnej za darmo. Zdecydowanie warto spróbować, bo można, dzięki temu zaoszczędzić prawie 3 tys. złotych. Jeśli już przygarniemy lisa, to przydadzą się one na miętówki i części do jego gadżetów. Jak wiemy, Tails uwielbia majsterkować, więc z pewnością raz na jakiś czas poprosi nas o pomoc w zdobyciu potrzebnych narzędzi i części.

Oprócz wydania wysokiej kwoty, lisek wymaga także ogromnej cierpliwości. Nie znamy jeszcze dokładnej daty, ale ma zostać wypuszczony dopiero w pierwszym kwartale 2024 roku. Co prawda, może się to jeszcze zmienić.

Czy jest wśród nas ktoś z zasobnym portfelem, kto chciałby wziąć na siebie tak wielką odpowiedzialność? Ktoś, kto gotów jest traktować lisa najlepiej, jak to możliwe? Ktoś, kto nie pozwoli, by kurzył się na półce? Tails potrzebuje odpowiedniego traktowania. To nasz mały geniusz, któremu powinniśmy okazać wsparcie w jego przygodach. A kto wie, może, jeśli zaprzyjaźnisz się z Tailsem, to zabierze cię on na wspólną przygodę?

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 42