Najlepsze lody dla najlepszych Jeży na świecie

Poproszę jeszcze dla nas gałkę o smaku gumy balonowej… och… niebiańska chmurka też wygląda interesująco… jedną gałkę chmurki też pan śmiało wrzuca. – powiedział Sonic do pracownika lodziarni, który z wielkim zaskoczeniem umieszczał już 12 gałkę do wielkiej wieży lodowej.

Ale, Panie Sonicu, więcej gałek się już nie zmieści. – powiedział pracownik lodziarni, który starał się, aby żadna gałka nie znalazła się na ziemi.

Niech się Pan Henryk nie martwi, ja mam wszystko pod kontrolą – powiedział Sonic z pewnym uśmiechem na twarzy.


Dziś jest wielki dzień dla Niebieskiego Jeża… och przepraszam… dla dwóch Niebieskich Jeży, ponieważ starszy Sonic zaprosił swojego młodego odpowiednika z przeszłości na gigantyczną porcję lodów u pana Henryka z okazji ich 33-ich urodzin. Sonic zazwyczaj przyprowadzał Tailsa do tej lodziarni, ponieważ gdybyście się spytali Dwuogonowego Lisa co najbardziej lubi to lody zajęłyby 2 miejsce na liście przysmaków, od których nie może się powstrzymać. Klasyczny Sonic z wielką radością na twarzy przyglądał się jak lodowa wieża rosła i rosła będąc bogatsza o kolejny smak ze sklepowej lady. Gdy Modern Sonic przyjrzał się chwiejącej górze lodowej, uznał kompozycję za idealną i płacąc sowicie skierował się w stronę stolika trzymając zimny przysmak. Klasyczny Sonic podskakiwał z radości nie mogąc się już doczekać spróbowania wszystkich smaków, które na niego czekają.


Jak co roku możemy wszyscy razem krzyknąć “Wszystkiego Najlepszego!!!”, ponieważ dla nas fanów jest to wielki dzień, a mianowicie już 33-cie urodziny Niebieskiego Jeża Sonica. Czas leci do przodu, a wraz z nim nasz bohater, który za każdym krokiem zaskakuje. Ten rok przyniósł premierę ostatniego sezonu wspaniałego serialu od Netflixa pt. Sonic Prime, a przed nami wciąż wielkie wydarzenia. Niedługo będziemy się cieszyć premierą gry Sonic X Shadow Generations, a na sam koniec roku będziemy wspólnie grać w grę mobilną Sonic Rumble i wybierzemy się do kin na nadchodzący hit Sonic 3. Szybki jak Błyskawica, który ma mieć u nas premierę 3 stycznia 2025 roku. Czy ten rok jest dla Sonica udany? Cóż na swój sposób każdy jest udany, lecz najlepiej jak pozostawimy Wam ostatnie słowo w tym temacie.

Chcielibyśmy życzyć wszystkiego co najlepsze dla Sonica, by dalej dzielił się swymi niezapomnianymi przygodami i napełniał serca fanów swoim optymizmem, zapałem do pomocy innym i wolą walki z przeszkodami, które nam życie lubi podkładać pod nogi. Nie zapominajcie także o swoich urodzinach, starajcie się spędzać ten jeden dzień w roku jak najlepiej, ze swymi przyjaciółmi i nie odmawiając sobie przyjemności. Jeżeli rzadko zaglądacie do lodziarni, to może urodziny są dobrym powodem by raz na rok ją odwiedzić.

Życzymy także Wszystkiego Najlepszego Eggmańcowi, który wraz z Soniciem świętuje swoje urodziny, lecz w swojej bazie z robotami.

Nasz administrator na Discordzie Z4ku też dzisiaj ma urodziny. To jest szczęściarz. Wszystkiego Naj Naj Z4ku!

Źródło: SonicOfficialJP

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 170