Nowe oblicze Minecrafta z pakietem tekstur od Sonica!

Czy zastanawialiście się, jakby to było zamieszkać na Green Hill Zone? Cóż, teraz dzięki firmie Gamemode One możecie spełnić swoje marzenie. Na minecraftowym rynku pojawił się bowiem kompletny zestaw sonicznych tekstur, przenoszących uniwersum Sonica do trybu survivalowego.

Dzięki temu pakietowi, możecie poczuć się, jakbyście wkroczyli do jednej z waszych ulubionych gier Sonica. Pakiet całkowicie zmienia wygląd świata w Minecrafcie, oprócz ikonicznych stref, jak Green Hill Zone, czy Labyrinth Zone pozwala nam także, na takie czynności jak choćby wykucie Excalibura, czy poszukiwanie kawałków Głównego Szmaragdu.

Nie jest to także pierwsze przeniesienie świata Sonica do Minecrafta, jakie zaserwowali nam ludzie z Gamemode One.
Studio to odpowiada za Sonic the Hedgehog DLC, ale o ile w tym modzie przeżywaliśmy fabularną przygodę, tak z tym pakietem tekstur możemy zagrać zarówno w trybie survivalu, jak i trybie kreatywnym, robiąc wszystkie nasze ulubione czynności znane z Minecrafta, ale w stylu Sonica!

Oczywiście, czym byłby tryb survivalu bez kultowych przeciwników, dybiących na nasze biedne życie. Pakiet zmienia całkowicie wygląd mobów, na dobrze znam znane i kultowe badniki służące jajowatemu antagoniście, a nawet więcej! Jak powiedział Scott Kerslake, “Może pojawić się osobiście pewna jajowata osoba…”.

To jednak zostawiamy wam do odkrycia, czy jest, czy też jej nie ma. Pakiet tekstur możecie pobrać pod tym linkiem: The Sonic Texture Pack*.

*Do gry wymagana jest najnowsza wersja Minecraft: Bedrock Edition (sprzedawana oddzielnie). Dodatkowo odbierz darmowy przedmiot Super Sonic Hoodie do 22/6/23 (limit 1 na osobę).

Źródło: minecraft.net

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 53