Modern Sonic od Cable Guys już w preorderze

Nowa figurka od znanej już Wam firmy EXG Pro tym razem w bardziej młodzieżowej odsłonie.

Mieliśmy już klasycznego Sonica. Była też klasyczna Amy Rose, Knuckles, Tails czy Super Sonic. Teraz przyszedł czas na Modern Sonica z odrobiną magii Szmaragdowej Wyspy. Przygotowany do trzymania waszych kontrolerów do gier, telefonów, a może nawet Chili doga lub dwóch.

Jest to oficjalny uchwyt na licencji Segi o wysokości 8 cali, czyli około 20 cm, w zestawie otrzymujemy także kabel do ładowania USB typ C o długości 1,2m.

Uchwyt jest kompatybilny z większością typów smartfonów, a także większością kontrolerów w tym także z kontrolerami konsol nowej generacji jak PlayStation 5 DualSense, Xbox serii X/S i z wszystkimi modelami telefonów iPhone.

Jak nasz jeż się prezentuje?

Figurkę otrzymujemy w dużym, ładnie wykonanym i kolorowym opakowaniu. Po otwarciu, naszym oczom ukazuje się figurka z Niebieskim Jeżem na złotej podstawce. W zestawie znajdziemy także kabel USB typu C.

Figurka jest wykonana profesjonalnie z dbałością o szczegóły postaci, kolory są żywe i matowe, co sprawia, że prezentuje się idealnie.

Kiedy do nas zawita?

Na EXG Pro, figurka jest dostępna w preorderze w cenie 29,99 funtów, czyli około 160 zł. Nie wiadomo na razie kiedy pojawi się w naszym kraju.

Źródło: EXG Pro

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 51