Nowe informacje o Sonic Prime

Nowe informacje o Sonic Prime

Zaledwie wczoraj Netflix potwierdził tytuł i uchylił rąbek tajemnicy o przyszłym serialu z niebieskim jeżem w roli głównej, a ilość informacji jest coraz większa.

Autor scenariuszy @laquilasse pracujący w WildBrain, ogłosił na swoim profilu na twitterze, że bierze udział w produkcji animacji Sonic Prime.


Jeden z członków Man of Action, Duncan Rouleau uchylił rąbka tajemnicy na temat serialu. Na pytanie czy pojawią się crossovery z innymi produkcjami, nie odpowiedział do końca jasno, przez co nie można mieć pewności co do ich planów:

,,Sonic jest głównym celem. Ma cały świat SEGI do odkrycia przez najbliższe kilka lat. Po tym jak powiedziałem, nie mogę wykluczyć crossoverów. Przeszkodą mogą być liczne kontrakty, potrzebowaliby Infinite lub Obcego X, którzy ruszaliby rzeczami w tle.

Duncan Rouleau

Natomiast na pytanie czy serial będzie kolejnym nowym uniwersum jak np. Sonic Boom, odpowiedział:

,,Jest tylko jedno. My tylko będziemy do niego dodawać.

Duncan Rouleau

Kolejną informacją wartą uwagi jest tweet aktorki Colleen O’Shaughnessey, która podkłada głos Tailsowi. Na pytanie, czy w serialu Sonic Prime również odegra rolę Tailsa odpowiedziała, iż z przykrością informuje, że nie.

Możemy spodziewać się w najbliższym czasie kogoś innego w roli Tailsa. Nie jest powiedziane jednak, że nie będzie ona podkładać głosu lisa dalej w serii gier czy w sequelu filmu Sonic The Hedgehog.

Aktualizacja 10.3.2021

Na swoich twitterowych kontach pracę nad serialem potwierdził artysta Nicholas Kole oraz jego koleżanka po fachu Betty Kwong. Oboje zostali zatrudnieni, przez jedno z dwóch studiów współtworzących serial Sonic Prime, a jest to konkretniej rzecz ujmując WildBrain.

Betty jest już doświadczona w pracy nad serialami animowanymi, mając już w swoim dorobku parę tytułów takich jak np. LEGO Ninjago. Nicholas natomiast może się poszczycić, że jako artysta pracował nad m.in. Crashem Bandicootem 4 i Spyro Reignited Trilogy. Dorobek artystyczny Betty Kwong i Nicholasa Kole’a można sprawdzić w ich portfolio, które jest podlinkowane poniżej.

Portfolio Betty/Portfolio Nicholasa

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Jeżyk
What you see is what you get! Just a guy that loves Adventure!
Artykuły: 36