Nowe informacje o Sonic Prime

Nowe informacje o Sonic Prime

Zaledwie wczoraj Netflix potwierdził tytuł i uchylił rąbek tajemnicy o przyszłym serialu z niebieskim jeżem w roli głównej, a ilość informacji jest coraz większa.

Autor scenariuszy @laquilasse pracujący w WildBrain, ogłosił na swoim profilu na twitterze, że bierze udział w produkcji animacji Sonic Prime.


Jeden z członków Man of Action, Duncan Rouleau uchylił rąbka tajemnicy na temat serialu. Na pytanie czy pojawią się crossovery z innymi produkcjami, nie odpowiedział do końca jasno, przez co nie można mieć pewności co do ich planów:

,,Sonic jest głównym celem. Ma cały świat SEGI do odkrycia przez najbliższe kilka lat. Po tym jak powiedziałem, nie mogę wykluczyć crossoverów. Przeszkodą mogą być liczne kontrakty, potrzebowaliby Infinite lub Obcego X, którzy ruszaliby rzeczami w tle.

Duncan Rouleau

Natomiast na pytanie czy serial będzie kolejnym nowym uniwersum jak np. Sonic Boom, odpowiedział:

,,Jest tylko jedno. My tylko będziemy do niego dodawać.

Duncan Rouleau

Kolejną informacją wartą uwagi jest tweet aktorki Colleen O’Shaughnessey, która podkłada głos Tailsowi. Na pytanie, czy w serialu Sonic Prime również odegra rolę Tailsa odpowiedziała, iż z przykrością informuje, że nie.

Możemy spodziewać się w najbliższym czasie kogoś innego w roli Tailsa. Nie jest powiedziane jednak, że nie będzie ona podkładać głosu lisa dalej w serii gier czy w sequelu filmu Sonic The Hedgehog.

Podziel się tym wspaniałym newsem
Domyślny obrazek
Jeżyk
I'm the Ultimate DUCK Form. I'm Jeżyk Shadow.

Zostaw odpowiedź