Nowy gameplay z Sonic Origins

Do 23 czerwca jest już coraz bliżej, więc dostajemy coraz więcej informacji o nadchodzącej grze Sonic Origins. Jakiego rąbka tajemnicy tym razem SEGA dla nas ujawnia?

Pisane już w naszym poprzednim artykule w ramach przypomnienia nadchodzące dzieło od japońskiej firmy ma mieć w składzie w pełni zremasterowane gry takie jak Sonic 1, 2, CD oraz Sonic 3 & Knuckles. Ma także pojawić się na wszystkich głównych platformach (Nintendo Switch/PS4/PS5/Xbox One/Series X|S/Epic/Steam) 23 czerwca tego roku, czyli na urodziny naszego Niebieskiego Jeża.

Ten kto grał w oryginalne wersje powyższych gier z pewnością rzuciły mu się w oczy nowości takie jak pojawienie się Drop Dash czy zmianę formy na Super Sonica w Sonic 1. Do Sonic 2 został dodany Tails jako sidekick Knucklesa czy prototypowa wersja Hidden Palace.

W dalszej części video jest trochę bliżej przedstawiony interfejs oraz różnego rodzaju misje, których wykonanie z dobrym wynikiem zapewne będzie nie małym wyzwaniem. Zmienione zostało umiejscowienie platform, pierścieni czy innych rodzajów bloków; mamy nawet na prawym rogu ekranu wyświetlany ostateczny wynik w czasie rzeczywistym, co pozwala nam na ciągły podgląd naszych zmagań.

Trzeba przyznać, że SEGA stara się, żeby ich nadchodząca kompilacja gier z BlueBlurem godnie odświeżyła tytuły z lat 90-tych, które miały duży wkład na obecną popularność Sonica na świecie. Czy powyższy cel zostanie w pełni osiągnięty? Czy zbliżająca się gra na urodziny Niebieskiego Demona Prędkości będzie sukcesem na miarę Sonic Mania? Tego z pewnością dowiemy się już w dniu premiery Sonic Origins, czyli 23 czerwca.

Źródło: SonicOfficial Korea – Twitter, Sonic Stadium

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 161