Nowy komiks oraz DLC do Sonic Frontiers

Sonic Frontiers Prologue: Convergence

SEGA zapowiedziała nowy komiks w wersji cyfrowej mający na celu promocję nadchodzącego tytułu z Niebieskim Jeżem w akcji. Sonic Frontiers Prologue: Convergence będzie składał się z dwóch odcinków, w którym publikacja pierwszego odbędzie się już niebawem bo 18 października tego roku. Data premiery następnej i finalnej części jest nam na razie nieznana, lecz sądzimy, że pierwszym możliwym terminem może być premiera gry Sonic Frontiers, która odbędzie się 8 listopada tego roku.

Seria ma na celu przedstawienie wydarzeń, w których biorą udział Sonic, Tails, Amy i Dr. Eggman tuż przed rozpoczęciem przygód w Starfall Islands w celu poszukiwania Szmaragdów Chaosu.

Zapowiedź DLC z Monster Hunter do Sonic Frontiers

Ilustracja autorstwa zespołu twórców serii „Monster Hunter”

Kto by się spodziewał, że Sonic będzie szykował sobie obiad przy ognisku. Oficjalne konta Sonica i Moster Hunter ogłosiły kolaborację, której wynikiem jest wypuszczenie DLC do Sonic Frontiers 14 listopada. Dodatek ma wzbogacić tytuł o nową minigrę pt. “Grilled Meat” oraz nowe stroje w dwóch wariantach Hunter i Palico. DLC będzie można zdobyć za darmo i najprawdopodobniej będzie miał wpływ na rozwój umiejętności naszego niebieskiego bohatera.

Ilustracja autorstwa Sonic Team

Źródła: SonicStadium, sonic.sega.jp, Sonic the Hedgehog – Twitter

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 166