Odnalezienie assetów gry Sonic Generations w wersji na PSP

Jak powszechnie wiadomo zatwardziali fani, jeśli tego bardzo mocno pragną to mogą poświęcić kawał czasu na osiągnięcie własnego celu, a początek 2021 roku nie jest wcale dużym zaskoczeniem w tej kwestii – wszakże opublikowano, aż cztery grywalne prototypy gier z stajni Sonic Team – Cztery grywalne prototypy gier zachowane przez fanów

W tym konkretnym przypadku niestety nie ma co liczyć na w pełni grywalny build. Są to zaledwie tylko strzępki informacji pod postacią tekstur i ewentualnej wczesnej wersji poziomu Green Hill Zone. Jak sugerują członkowie grupy Obscure gamers nazwa kodowa gry nosi tytuł “Sonic Anniversary“, co widać na załączonym poniżej obrazku. Według ich wcześniejszych ustaleń nośnik CD został nabyty w maju 2017 roku, ale jak do tej pory nie można stwierdzić, kto był jego wcześniejszym właścicielem. Niemniej wspomniane medium nie zachowało się w zbyt dobrym stanie, więc nie jest możliwe skompilowanie obrazu ISO, który oddałby stan faktyczny w jaki sposób gra mogła wyglądać na tym konkretnym sprzęcie. Jedynie co dało się zrobić to wydobyć niewielki ułamek danych wielkości 14 megabajtów.

Kto wie? Skoro ten rok dla graczy i wiernych fanów pomimo szalejącej pandemii, (której z przyczyn oczywistych należy nie wspominać) okazuje się dość hojny pod względem zawartości to bardzo możliwe, że jeszcze zostaniemy bardzo mile zaskoczeni!

Źródła: Tails’ Channel, Obscure Gamers, sonicstadium.org

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Hexidous
Artykuły: 9