Pierwszy odcinek TailsTube wkracza do akcji!

Na oficjalny kanał Sonic The Hedgehog właśnie zawitał pierwszy odcinek serii TailsTube. Zostały w nim poruszone różne ciekawe kwestie dotyczące między innymi Jeża Sonica i jego świata.

TAILSTUBE – ODCINEK 1

Dokładnie tak – pierwszy odcinek TailsTube już tu jest! W tym oto odcinku Tails wraz z Soniciem odpowiadają na kilka naprawdę intrygujących pytań zadawanych przez fanów, jakimi są następująco:

  • „Wasza planeta jest dosyć dziwaczna. Możecie to wyjaśnić?”
  • „Skoro tak szybko biegasz, czemu używasz też samochodu wyścigowego?”
  • „Kochaniutcy, opowiedzcie mi o szmaragdach chaosu. Skąd się wzięły? Powiecie może, gdzie je znaleźć?”
  • „Rozsądź nasz spór. Ten różowy jeż, który ciągle ci towarzyszy. To twoja siostra, czy dziewczyna?”

Pierwsze pytanie jest zdecydowanie najciekawsze ze wszystkich. W odpowiedzi na nie Tails zaczyna opowiadać o tym jak pokręconym miejscem jest ich świat. Dowiadujemy się przez to, jak planeta naszych bohaterów dokładnie wygląda (między innymi o tym, że większe kontynenty są zamieszkiwane przez ludzi, a mniejsze wyspy przez zwierzaki)

Drugie pytanie ma znacznie prostszą i bardziej żartobliwą odpowiedź. Sonic mówi, że robi to dlatego, ponieważ samochody są fajne.

Trzecie pytanie jest niemalże tak samo interesujące, co pierwsze. Bohaterowie odpowiadają, że mimo częstego napotykania się na szmaragdy, wciąż nie wiedzą dokładnie, skąd się wzięły i gdzie aktualnie się znajdują. Wiadomo natomiast, że wszystkie siedem szmaragdów zebrane razem jest w stanie wytworzyć nieograniczoną moc, jednakże w złych rękach nawet pojedynczy potrafi być niebezpieczny. Szmaragdy potrafią zarówno zasilać śmiertelną broń, jak i przemienić Sonica w jego Superformę.

Ostatnie pytanie również otrzymało całkiem ciekawą odpowiedź. Sonic mówi, że Amy Rose jest jego bliską przyjaciółką, która była kiedyś jego największą fanką. Aktualnie jest ona w drużynie naszego Jeża i zawsze stara się pomagać osobom w potrzebie.

OFICJALNE POLSKIE TŁUMACZENIE

Warto jest wspomnieć o tym, że kanał Sonic The Hedgehog zadbał o polskich fanów niebieskiego Jeża dodając do filmu oficjalne napisy w naszym języku. Ta kwestia jest na tyle ważna, ponieważ tłumacz google na platformie YouTube niezbyt dokładnie tłumaczy tekst z języka angielskiego na nasz narodowy co zniechęca do używania tego narzędzia jako forma pozyskania informacji z zagranicznych materiałów.

MOJE PRZEMYŚLENIA

Osobiście uważam, że wszystkie przedstawione w filmie pytania i odpowiedzi są bardzo interesujące i dobrze rozbudowują lore serii, rozwiewając większość wątpliwości. Mam szczerą nadzieję, że w przyszłości seria TailsTube przekaże nam więcej odlotowych informacji na temat swojego świata i nie tylko.

Źródło: Sonic The Hedgehog – YouTube

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Mandaryniarz
Artykuły: 3