ONE OK ROCK: Vandalise – nowy utwór muzyczny do Sonic Frontiers

Sporo już wiemy o najnowszej grze z sonicowej serii (Czego jeszcze nie wiesz o Sonic Frontiers?), jednak dotąd mówiło się głównie o tym, co zobaczymy w grze. Teraz dla odmiany SEGA podrzuciła nam coś do posłuchania.

We wczorajszym tweecie na oficjalnym blogu SEGI pojawił się minutowy fragment ścieżki dźwiękowej okraszonej cutscenkami, wraz z krótką notką o autorach i zachętą do przesłuchania:

Jak pisze Gematsu, piosenka “Vandalize” jest opisywana jako wspólny wysiłek SEGI i japońskiego zespołu rockowego ONE OK ROCK. Jej styl ma odzwierciedlać “zarówno rozległe środowisko rozgrywki, jak i szybką akcję, jakiej można oczekiwać od Sonic Frontiers”. Podczas gdy wydawca dał nam małą przystawkę, sami autorzy udostępnili już następnego dnia pełny utwór na swoim kanale i to w zarówno angielskiej, jak i japońskiej wersji językowej. Ta druga, oprócz dwujęzycznych zwrotek, wyróżnia się także wulgaryzmem na “F”, który podmieniono na łagodniejszy odpowiednik w wersji przeznaczonej dla Amerykanów:


Muzycy są bardzo szczęśliwi, że dostali szansę współpracy nad takim projektem, ponieważ Sonic oraz to, jak podbił świat, mając początki w Japonii, odnoszą do swojej kariery. Parę słów o ich piosence i nie tylko, usłyszymy w ich krótkiej wypowiedzi do fanów z dodanymi przez SEGĘ angielskimi napisami:

https://youtu.be/8LJi4mjc7Nc

Źródła: Sonic the Hedgehog – Twitter, Gematsu

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Arici Albastru
Rozpędź się, ściana sama się znajdzie.
Artykuły: 56