Pełny trailer wraz z plakatem do Sonic Prime przed premierą

Było to już tylko kwestią czasu, żebyśmy mogli zobaczyć pełny trailer do mocno przez fanów oczekiwanego serialu z Niebieskim Jeżem i jego najlepszymi przyjaciółmi w roli głównej pt. Sonic Prime. Podkreślamy, że trailer w polskiej wersji językowej dostępny jest na oficjalnej stronie Netflixa.

TRAILER

Zawrotne przygody jeża Sonica nabierają jeszcze większego rozpędu, gdy w wyniku starcia z Doktorem Eggmanem dochodzi do rozbicia uniwersum na kawałki. Aby złożyć z powrotem swój pierwotny świat i ocalić starych przyjaciół, Sonic przemierza nowe, dziwne rzeczywistości i zyskuje nowych sprzymierzeńców w największej przygodzie swojego życia!

Netflix

U naszego ukochanego Sonica wszystko po staremu — do momentu, w którym niebywały zwrot akcji popycha go ku nowym przygodom! Zobaczycie w nich zupełnie odmienioną obsadę oraz Sonica w nieznanej dotąd postaci. Los multiwersum spoczywa w jego odzianych w rękawiczki dłoniach — to nie tylko wyścig o uratowanie świata przed niecnymi machinacjami jego odwiecznego wroga, doktora Eggmana i jego robotów-badników. To także wyścig o życie przyjaciół, których nie doceniał…

Netflix

Powyższy trailer w pełni pokazuje z jakim tytułem będziemy mieli do czynienia. Na to wygląda, że poznamy naszych bohaterów w różnych postaciach, a może nawet i z odmienionymi charakterami, co pozwoli na doznanie zupełnie nowych wrażeń. Tym razem Sonic będzie musiał ponownie zasłużyć na przyjaźń tych, których dotąd nie doceniał i przy okazji uratować swój pierwotny świat. Pomysł wydaje się łatwy i do ogarnięcia krótkim sprintem, lecz w drogę wchodzi wielki konsulat, który nie chce, aby Sonic dotarł do celu. Eggman, lekko wzorowany na Kapitanie Kirku ze Star Treka, wraz ze swoją załogą dadzą popalić. Czy Sonic stawi czoła tym wyzwaniom? O tym dowiemy się już 15 grudnia.

Plakat

Wyciek grafik koncepcyjnych z ArtStation

Podczas 30-stych urodzin Sonica, który dla was organizowaliśmy dobiegła do nas informacja o pracach artystycznych zrobionych specjalnie na zlecenie Netflixa do Sonic Prime. Do dzisiaj informacja nie została potwierdzona czy Netflix ma cokolwiek z tym wspólnego, lecz patrząc na opublikowane grafiki można zobaczyć wiele podobieństw, jak np. wspomniany powyżej konsulat czy dżungla. Wszystkie prace pochodzące z wycieku są dostępne w naszej galerii oraz poniżej.

Źródła: Netflix After School – YouTube, WildBrain Studios – Twitter

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 166