Przegląd Sonic Central + kod do Robloxa!

7 czerwca o 18:00 czasu polskiego na kanale IGN odbył się livestream Sonic Central. Ivo Gerscovich i Takashi Iizuka zaprezentowali nam kilka wiadomości, ale… nic szczególnie nowego.

Dostaliśmy nowy zwiastun Sonic Origins, a tym samym nowe urywki gameplayu. Największą zmianę wobec oryginałów gier widać na tą chwilę moim zdaniem w poziomie specjalnym z gry Sonic The Hedgehog 2, będącej częścią składanki wraz z “jedynką”, “trójką” i Sonikiem CD. Wyraźny jest redesign, który usprawnia rozgrywkę i nadaje kamerze dynamiki.

Do obecnego na Robloksie od jakiegoś czasu Sonic Speed Simulator dodano nową mapę, Chemical Plant Zone. Mocno przypomina ona swój design z Sonic Generations. Ujawniono darmowy kod na Chao wyglądające jak Amy: [SONIC CENTRAL].

Do mobilnego Sonic Forces wkrótce ma dołączyć Super Shadow, a także… Mephiles The Dark. Natomiast do Sonic Dash Sir Percival, czyli nikt inny niż Blaze z Sonic and the Black Knight.

Ujrzeliśmy kolejną zajawkę przyszłego serialu Netfliksa, Sonic Prime, a w niej pięknego, animowanego Shadowa przemierzającego przez Green Hill Zone. Widok Shadowa w Green Hill Zone wydaje mi się czymś przeklętym.

Ben Schwartz zaprosił nas do kupna filmu Sonic The Hedgehog 2 w wersji cyfrowej lub na fizycznym nośniku, obiecując wycięte sceny i bonusy, takie jak animowany short.

Nie zabrakło nowej serii ubrań i gadżetów, artów, figurek Jakks Pacific i Cable Guys, a także… suplementu diety dla graczy, GFUEL, sygnowanego Knucklesem. Ponadto, w grze Fall Guys w sierpniu będzie dostępny nowy event związany z niebieskim jeżem.

Nareszcie, bardziej streetwearowy merch!

Dowiedzieliśmy się też, że we wrześniu na Brazil Game Show odbędzie się koncert muzyki z Sonica, podobny do tego, co zobaczyliśmy na trzydziestą rocznicę.

Ale to jeszcze nie wszystko! Być może najważniejszym newsem był ten na końcu. Otóż była nim zapowiedź animowanego prologu do Sonic Frontiers, a do tego kolejne kawałki gameplayu. To drugie natychmiast wzbudziło spore kontrowersje. Zapowiedź okazała się bardzo krótka. Konkretniej mówimy o trzysekundowym ujęciu na Knucklesa, który stoi pilnując Głównego Szmaragdu. Przywodzi to mocno na myśl dylogię Sonic Adventure.

Źródło: YouTube – Sonic the Hedgehog

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sonicyzm
Prowadzę humorystyczny page na Facebooku.
Artykuły: 4