Rusty Rose w Sonic Forces: Speed Battle.

Ruszył event z Rusty Rose. Przez najbliższe 11 dni w grze Sonic Forces: Speed Battle mamy możliwość zdobyć cybernetyczną antagonistkę z serialu Sonic Prime.

Rusty Rose to zrobotyzowana wersja Amy Rose z alternatywnej rzeczywistości, z serialu od Netflixa, z Niebieskim Jeżem w roli głównej. Rusty jest jedną z głównych antagonistek, służy jako prawa ręka Rady Chaosu, czyli grupy pięciu alternatywnych wersji Eggmana, której celem jest podbój innych światów i utworzenie jednego imperium.


Rusty w grze stanowi jedną z mocniejszych postaci.


Bardzo mocną cechą postaci jest szybkość 9/10, która plasuje ją w gronie jednych z najszybszych postaci gry.

Najsłabiej nasza cyborg wypada w przypadku przyspieszenia, wynosi ono zaledwie 5/10.

Jej najlepszą cechą jest siła wynosząca aż 10/10.


Rusty dysponuje również swoim własnym, unikalnym zestawem trzech umiejętności.

Bullet Punch – Jest to atak pięścią z jedną różnicą, że możemy go ładować w celu zwiększenia zasięgu i obrażeń, albo wystrzelić od razu, ale z małym zasięgiem i niewielkimi uszkodzeniami.

Cyborg Smash – Rusty wyskakuje w powietrze, zyskując przyśpieszenie, a po pewnym czasie ląduje, zadając obrażenia. Jak i poprzednią umiejętność tak i tę możemy zwolnić wcześniej w celu zaatakowania celu, który akurat znajduje się w dogodnym dla nas miejscu.

Crossed Wires – Umiejętność jest podobna w zastosowaniu, do niektórych zdolności innych postaci, które już mieliśmy okazję poznać. Przed naszymi przeciwnikami pojawiają się elektryczne przeszkody, które powodują zatrzymanie i obrażenia, lub jeśli Rusty jest na pierwszej pozycji, to przeszkody pojawiają się dokładnie za jej plecami, co pozwala nam zakładać pułapki, a także zaatakować gracza, który “siedzi nam na ogonie”.


Rusty Rose jest to zdecydowanie jedna z mocniejszych postaci, której styl gry jest mocno agresywny, zaś sama Rusty stawia na karanie rywali, którzy śmią być przed nią. Wszystkich fanów naszej cybernetycznej Amy zachęcamy do gry i życzymy dobrej zabawy.

Źródło: Sega HARDlight – Twitter, Tails’ Channel – Twitter

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Sally
Artykuły: 51