Odnowiona sala konferencyjna Sonic Team

Wystrój siedzib Segi i Sonic Team zawsze jest dopięty na ostatni guzik i cieszy oko każdego sonicznego fana. Wyobraźcie sobie, jak miło musi być przychodzić do pracy i widzieć swoje ulubione postacie na ścianach. Praca w takich warunkach z pewnością jest o wiele przyjemniejsza niż w zwykłym szarym biurze.

SEGA_OFFICIAL na Twitterze chwali się odnowioną salą konferencyjną w siedzibie Sonic Team, znajdującej się w ogrodzie Sumitomo Fudosan Osaki w Japonii.

Sala podzielona jest na 6 pokoi, a w każdym z nich czeka na nas inna postać. Sonic, Knuckles, Amy, Shadow, Tails i Dr. Eggman widnieją na ścianach i towarzyszą wszystkim podczas pracy. Przy wejściach znajdują się tabliczki z ich imionami.

Pokój Eggmana właściwie nie jest salą konferencyjną, a pomieszczeniem dla kadry kierowniczej. Nic dziwnego, w końcu chce on rządzić całym światem. Może to część jego złowieszczego planu? A może po prostu chce być na wyższym poziomie niż Sonic i spółka? Kto wie, co ten doktorek ma w głowie. Choć jego plany są nikczemne i podłe, to atmosfera w tym pomieszczeniu na pewno jest miła. A może nie? Może Sonic Team tak naprawdę spiskuje z jajogłowym? Czy pomysły na te wszystkie gry, nawet na Sonic Frontiers należą właśnie do niego?! Czy to on tym wszystkim kieruje?!

Koniec żartów i gdybania. To w końcu sala konferencyjna, do przeprowadzania poważnych rozmów, prawda? Ale odrobina humoru nie jest zła. Trudno byłoby mieć zły nastrój widząc tak przyjazne twarze na ścianach.

A wy, w którym z tych pokoi chcielibyście pracować? W którym czulibyście się najlepiej?

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 42