Plotka: Nowe SEGA All-stars Tennis w produkcji

Fani Sonica znają, a na pewno kojarzą serię SEGA All-stars, ale dla przypomnienia jest to seria gier, w której to postacie z innych uniwersów spod skrzydła SEGI, biorą udział w wyścigach o zdobycie pierwszego miejsca w turnieju. Do dzisiaj można bez problemu kupić i pograć ze znajomymi, ścigając się o upragnione podium. Pewnie dobrze pamiętacie newsa, w którym to pisaliśmy o trzech grach Sonica, które mają wyjść na urządzenia mobilne jak gra z Chao czy podobna do Fall Guys gra imprezowa z Soniciem. Na Twitterze zostało ujawnione informacje o nadchodzącej trzeciej grze, która to będzie nowa część z serii All-stars, ale tym razem będzie to Tennis na urządzenia mobilne.

Źródło: SonicStadium

Pierwsza gra z serii “Sonic & Sega All-Stars Racing” została wydana 23 lutego 2010 roku na platformę Xbox 360, Playstation 3, Nintendo DS oraz na Wii, a także na komputery osobiste dwa dni później, by zadebiutować rok później także na telefony komórkowe, zarówno na Androida oraz na iOS. Druga gra z serii “Sonic & All-Stars Racing Transformed” ukazała się w 2012 roku i tak samo jak i pierwsza część, została przyjęta ciepło zarówno przez fandom Sonica jak i przez innych graczy. Osoba która udostępniła informacje odnośnie trzeciej nadchodzącej grze na urządzenia mobilne jest dobrze znana z potwierdzenia remastera Persona 3, zanim ukazały się oficjalne informacje. Niestety będzie to kolejna ekskluzywna gra na platformę Apple Arcade i dołączy do między innymi Chu Chu Rocket! Universe, Samba de Amigo Party-to-Go, Sonic Dream Team, oraz Puyo Puyo Puzzle Pop, która dostała niedawno zapowiedź na oficjalnym kanale SEGA.

Dlaczego SEGA wydaje gry mobilne tylko na platformę Apple Arcade? To proste, SEGA dostaje pieniądze za ekskluzywne gry, a w zamian Apple ma swoje ekskluzywne tytuły, którymi zachęca do uruchomienia abonamentu dla tej platformy. Czas pokaże, czy SEGA będzie nadal tworzyć gry na tę platformę, czy też wkrótce usłyszymy coś o nadchodzącej grze z Niebieskim Jeżem w roli głównej, albo może nawet będzie to któryś z jego przyjaciół, który otrzyma swoją osobną grę. Na razie jednak musimy uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: SonicStadium

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Diog
Artykuły: 24