Serial “Knuckles” i nowa gra nadchodzą

Tak, dobrze przeczytaliście, oczy was nie mylą. Mamy dla was dwie informacje – dobrą i jeszcze lepszą. Ujawniono datę premiery serialu “Knuckles”. Małymi krokami zbliża się do nas także nowa gra, remaster Sonic Generations.


Serial “Knuckles”

Pierwsza dawka informacji dotyczy nadchodzącego serialu, na który czekamy. Jak się okazuje, długo czekać nie będziemy. Data jego premiery planowana jest na 26 kwietnia dla Stanów Zjednoczonych i Kanady, a dla reszty świata – 27 kwietnia. Na szczęście to tylko jeden dzień później, niewielka różnica.

Po drugie, znamy już członków obsady.
Aktorzy głosowi:
Idris ElbaKnuckles
Ben SchwartzSonic
Colleen O’ShaughnesseyTails
Christopher Lloyd Pachacamac (przywódca klanu kolczatek)

Oprócz nich, w bohaterów serialu wcielą się m.in: Adam Pally jako Wade Whipple, Cary Elwes jako Pete Whipple, Edi Patterson jako Wanda Whipple oraz Alice Tregonning jako Susie.

Doczekaliśmy się oficjalnego traileru, zobaczcie sami. Trzeba przyznać, że zapowiada się ciekawie.


Sonic X Shadow Generations

SEGA kontynuuje pozytywną passę, w tym roku oprócz serialu i filmu doczekamy się również nowej gry.

W Sonic Generations z 2011 roku wróciliśmy razem z Soniciem do jego przeszłości. Sonic X Shadow Generations pozwoli nam zrobić to raz jeszcze, lecz jako remaster – w nowej odsłonie. Oprócz tego odkryjemy na nowo historię Shadowa, który będzie musiał zmierzyć się ze swoimi przeciwnikami i bolesnymi wspomnieniami. Shadow współpracując z Soniciem ocali świat i udowodni, że zasługuje na miano ostatecznej formy życia. Tytuł ten pozwoli nam lepiej poznać go jako postać i zrozumieć jego wartości.

Nie wiemy kiedy dokładnie będzie mieć miejsce premiera, ale przewidywana jest na jesień tego roku. Gra będzie dostępna prawdopodobnie na PlayStation 4/5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch i PC. Możemy dodać ją już do listy życzeń na Steam.

Na więcej informacji musimy jeszcze cierpliwie poczekać.


Zdecydowanie będzie to udany rok. Film, serial i gra – czego więcej chcieć do szczęścia? Odezwiemy się znów, gdy będziemy mieć kolejne informacje.

Źródła: tailschannel.com (link 1, link 2), filmweb.pl

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 42