Sonic Central nieco się opóźni

Przychodzimy z dość przykrą wiadomością. Bez zbędnego przeciągania – tego lata nie odbędzie się Sonic Central. Dla tych, którzy nie wiedzą, Sonic Central to w skrócie omówienie nowości i planów związanych z Soniciem, które pojawia się co roku zazwyczaj w maju lub czerwcu.

20 czerwca na oficjalnym kanale YouTube Sonic The Hedgehog odbyła się specjalna transmisja na żywo, poświęcona urodzinom Niebieskiego Jeża. Mnóstwo osób pytało o Sonic Central, więc menedżerka mediów społecznościowych, Katie Chrzanowski odpowiedziała:

…ponieważ widzę, że sporo osób pyta o Sonic Central tylko dlatego, że nie odbywa się ono dzisiaj, powiem, że nie odbędzie się w tym miesiącu, ale to nie oznacza, że nie wróci już nigdy. Nie mamy informacji o tym kiedy przyjdzie czas na kolejne Sonic Central, ale nie zapomnieliśmy o nich, więc nie martwcie się, sprawdzajcie oficjalne kanały w razie pojawienia się jakichś informacji na ten temat.

Katie Chrzanowski

Jeśli chcecie usłyszeć te słowa, przesuńcie sobie na moment 10:38.

Na pocieszenie – Katie nie powiedziała, że Sonic Central nie odbędzie się w ogóle w tym roku, więc jest szansa, że zwyczajnie się opóźni. A jeśli nie, to pamiętajcie, że i tak czekają nas naprawdę dobre rzeczy – Sonic X Shadow Generations oraz trzecia część filmu. Jeżeli Sonic Central nie wypali, to może te dwa wydarzenia będą dla nas rekompensatą.

Źródła: gamerant, nintendolife, Sonic the Hedgehog – YouTube

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 45