Sonic & Friends – seria krótkich animacji na TikToka

Miesiąc temu internet obiegła informacja o nowym tytule “Sonic & Friends”. Ludzie głowili się i troili, co to może być i czego się spodziewać. W końcu SEGA odkryła karty, ujawniając nową miniserię animacji o Niebieskim Jeżu.

Według ogłoszenia na oficjalnym japońskim Twitterze “Sonic & Friends” to nowa seria krótkich 3D odcinków, wyłącznie na ich oficjalnym koncie TikTok w stylu “chibi” – małych, słodkich wersji Sonica, Tailsa, Knuclesa, Amy oraz Dr Eggmana, które wyglądają bardzo przyjaźnie i są przyjemne dla oka z myślą dla najmłodszych. Ze smutkiem musimy stwierdzić, że na razie animacja najprawdopodobniej będzie wypuszczana tylko w języku japońskim, lecz SEGA nie powiedziała jeszcze w tej sprawie ostatniego słowa. Fani Sonica bardzo ciepło przyjęli informację o nowej serii krótkich odcinków, choć dalej trzymamy kciuki na nową grę mobilną.

Co ciekawe, SEGA użyła jako podkład muzyczny utwór z Sonic CD, a dokładnie początku Palmtree Panic z Good Future, który pasuje idealnie do słodkiej i radosnej animacji dla dzieci.

Źródło: SegaOfficial – TikTok

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Diog
Artykuły: 22