Sonic Mania Plus w Netflix Games

Netflix Games to usługa, która wystartowała w roku 2021 i poszerzyła korzyści z subskrypcji serwisu Netflix o coś więcej niż tylko oglądanie filmów i seriali. Dodano 5 gier na urządzenia mobilne, w które subskrybenci mogli grać do woli bez dodatkowych opłat. Były to następujące tytuły: Stranger Things: 1984, Stranger Things 3: The Game, Shooting Hoops, Card Blast oraz Teeter Up. Obecnie jest ich ponad 50 i liczba ta wkrótce wzrośnie. To jeszcze nie koniec.

Do końca tego roku będziemy mieć do dyspozycji 86 gier – wszystkie dostępne z subskrypcją Netflix, bez reklam, bez zakupów w aplikacji i bez żadnych dodatkowych opłat. Biorąc pod uwagę, że w przygotowaniu mamy około 90 nowych tytułów, dopiero się rozkręcamy.

Mike Verdu – wiceprezes Netflix Games

Ujawniono kilka gier, które mają pojawić się w Netflix Games w przyszłym roku. Są to między innymi: Cozy Grove: Camp Spirit, FashionVerse, Game Dev Tycoon i przede wszystkim coś specjalnie dla nas – Sonic Mania Plus, o której wersji na telefon do tej pory nie było mowy. Oznacza to, że ci, którzy posiadają subskrypcję będą mogli w dowolnym miejscu i czasie odkrywać przeszłość i przyszłość wraz z Soniciem i ekipą.

I mimo, że gry Netflix Games dostępne są tylko na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS, to już wcześniej w tym roku rozpoczęto prace, by uczynić je grywalnymi także na komputerze, a nawet na telewizorze. Jest to jednak masa pracy, więc prawdopodobnie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Nie wiemy także, kiedy dokładnie Sonic Mania Plus i pozostałe tytuły będą dostępne w serwisie.

Źródło: about.netflix.com

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
River
Nawet jeśli jesteś na właściwej drodze, to nie osiągniesz nic stojąc w miejscu.
Artykuły: 45