Sonic oficjalnie pojawi się na Roblox

Niemożliwe staje się możliwe. Sonic Speed Simulator, taką nazwę posiada najnowsze dzieło firmy Gamefam Studios, która specjalizuje się w tworzeniu gier wykorzystując do tego grę edukacyjną z pewnością przez was znaną, będąca pod nazwą Roblox. Nic dziwnego w tym by nie było gdyby nie to, że ten projekt został ochrzczony przez zarząd firmy SEGA.

Sonic Speed Simulator będzie bardziej rozbudowaną wersją znanej przez część fanów gry Sonic Utopia, gdzie mamy dostęp do wielkiego świata, możemy zbierać pierścienie, pokonywać różne przeszkody, przebiegać przez niezliczoną ilość pętli itp. W tym oficjalnym produkcie mamy nie tylko to co twórczość fanowska oferuje lecz także możemy podróżować po 5 światach, ścigać się ze znajomymi, zbierać skiny do naszej postaci czy zdobyć własne chao. Aby gameplay był bardziej wciągający, nasza postać zdobywa z postępem coraz to wyższy lvl, który umożliwia osiągnięcie większej prędkości. Są 3 postacie do wyboru jak Sonic, Tails czy Knuckles.

Sonic Speed Simulator jest obecnie w zamkniętej fazie beta i można zagrać po dokonaniu wpłaty w postaci 50 robuxów. Jednak nie warto już płacić cokolwiek za dostęp do gry, ponieważ od 16 kwietnia najnowsze dzieło firmy Gamefam Studios przechodzi na model free-to-play. Ciekawe czy ta namiastka Sonic Frontiers zyska popularność wśród fanów serii.

Grafiki i screenshoty

Źródło: Gamefam Studios – Twitter, SonicStadium, Tails’ Channel

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 161