Sonic Prime będzie miał premierę w grudniu!

Przybliżona premiera Sonic Prime

Na oficjalnej stronie Wildbrain pojawiła się informacja o premierze długo oczekiwanego serialu animowanego pt. Sonic Prime, która jest planowana w grudniu tego roku. Na deser zostaje nam przedstawiona zajawka, przedstawiająca główny motyw fabularny produkcji.

W Sonic Prime, pełnej akcji przygoda z Soniciem w roli głównej nabiera tempa. Spotkanie z Dr Eggmanem kończy się kompletną katastrofą. Zdesperowany by poskładać swoją pierwotną rzeczywistość i uratować swoich starych przyjaciół, Sonic ściga się przez Shatterverse, odkrywając dziwne światy i werbując nowych przyjaciół w epickiej przygodzie swojego życia!

wildbrain.com

Jak wypowiada się sam producent, ich najnowsze dzieło “ma zawładnąć wyobraźnią fanów w każdym wieku i dorównać skalą i zakresem epickich przygód, które są synonimem serii Sonic the Hedgehog”

Według imdb.com, pierwsze dwa odcinki będą ochrzczone dobrze nam znanym tytułem od Crush 40 “Open Your Heart”, w których Sonic będzie musiał ponownie zastanowić się nad swoim zachowaniem.

Po latach bycia egocentrycznym, zuchwałym, aroganckim i braniu swojego życia i najbliższych przyjaciół za pewnik, Sonic the Hedgehog (Deven Mack) wyrusza na przygodę niepodobną do żadnej innej.

imdb.com

Zabawki i przedmioty kolekcjonerskie od PMI

Na to wygląda, że Wildbrain i SEGA nie mają zamiaru spocząć na laurach z samym serialem, dlatego już na początku 2023 roku pojawią się mini figurki, pluszaki z klipsami, stempelki, gry planszowe i wiele więcej od PMI. Możemy liczyć także na puzzle od firmy Ravensburger oraz licencjonowaną odzież od E Plus M.

Przypominamy, że przed premierą serialu Sonic Prime, już 8 listopada tego roku będziecie mogli zagrać w Sonic Frontiers, o którym wiele napisaliśmy w naszym podsumowaniu.

Źródło: wildbrain.com, imdb.com

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 161