Kompletna edycja Sonic SatAM i Sonic Underground w przedsprzedaży

Miesiąc wakacji już prawie za nami. Pozostało tylko kilka tygodni beztroski i odpoczynku. Już wkrótce znów wrócimy do szarej i smutnej rzeczywistości, a także z nią wróci jesień, która lubi płatać figle z pogodą i bywa czasem kapryśna. Przychodzimy do was z pomocą, ponieważ mamy wam coś do przedstawienia! Otóż zostało zaplanowane ponowne wydanie na DVD jednego z popularnych seriali w latach 90 ubiegłego wieku. Nie wiecie o co chodzi? Już rozwiewamy wam wątpliwości – chodzi o serial Sonic SatAM wydany przez DIC Entertainment (obecnie WildBrain) w 1993, niecały rok po stworzeniu Adventures of Sonic the Hedgehog (1992).

Co zawiera zestaw DVD?

W pakiecie dostajemy całe 2 sezony na 2 osobnych płytach załączonych do opakowania, łącznie 26 odcinków (13 odcinków sezonu 1 i 13 odcinków sezonu 2). Całość będzie opakowana w piękne i kolorowe pudełko z odrestaurowaną grafiką. Odcinki są w wersji anglojęzycznej.

Płyty dostępne są już w przedsprzedaży na Amazon i można je nabyć z 25% zniżką w cenie $14.99 (60,5 zł). Oficjalna jej premiera zaplanowana jest na 19 września 2023 r. Lecz to nie jedyna oferta o której mówimy. Jest jeszcze dostępna w przedsprzedaży płyta z serialem Sonic Underground, która jest dostępna tutaj i można ją nabyć z 40% zniżką w cenie $14,99, a jej oficjalna premiera już za kilka dni bo 25 lipca 2023! To co zainteresowani? Jeżeli tak to zachęcamy do zakupów! Taki prezent umili czas waszym pociechom po powrocie ze szkoły, a także może być jako miła nauka języka angielskiego. Również wam umili ciemne jesienne wieczory. I pamiętajcie, że nie tylko dzieci oglądają bajki – również dorośli!

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Dog
Artykuły: 12