Sonic Superstars: nowy spin-off od SEGI

SEGA zapowiedziała swoją obecność na tegorocznym Summer Game Fest, lecz zapewne nikt się nie spodziewał, że firma pochwali się nowym tytułem z Niebieskim Jeżem w roli głównej.

Ta, da!!! Poznajcie Sonic Superstars:

Przemierzaj mistyczne Northstar Islands w zupełnie nowym podejściu do klasycznej, szybkiej platformówki 2D z Niebieskim Jeżem w roli głównej. Graj jako Sonic, Tails, Knuckles i Amy Rose, i wykorzystaj zupełnie nowe moce Szmaragdów, aby poruszać się i atakować w nowy, dynamiczny sposób. Poruszaj się po wspaniałych, nigdy wcześniej niewidzianych środowiskach w pojedynkę lub z maksymalnie 3 innymi graczami i powstrzymaj Dr. Eggmana, Fanga i tajemniczego nowego przeciwnika przed przemienieniem gigantycznych zwierząt na wyspach w Badniki, zanim będzie za późno!

SEGA

Nowa platformówka ma zapewnić nam nowe wrażenia z gry naszym niebieskim przyjacielem. Nowe moce i zdolności mają nam zapewnić niezwykłe wrażenia podczas grania. Dr Eggman, Fang i postać owiana tajemnicą, łączą siły w celu zrealizowania swoich nikczemnych planów i przy okazji pokonaniu raz na zawsze Sonica. Tym razem nie musimy przechodzić kampanii sami i możemy zaprosić maksymalnie 3 swoich znajomych do wspólnej gry w coopie, bo razem z przyjaciółmi, Niebieski Jeż jest nie do zatrzymania.

Tajemniczy wróg z jakim będzie musiała zmierzyć się nasza super czwórka jest nową postacią zaprojektowaną przez samego Naoto Ohshimę, twórcę Sonica i Dr Eggmana. Ciekawe czy pojawi się w przyszłych projektach SEGI i co najważniejsze, zostanie pozytywnie przyjęta przez fanów?

Przypadkowo SEGA opublikowała nam roboczą nazwę projektu, która brzmi Sonic Orion. Cóż, widać tytuł Sonic Superstars uznali za bardziej odpowiedni.

Rejestrując się w newsletterze na oficjalnej stronie Sonic Superstars do 31 stycznia 2024 roku otrzymamy nowy ubiór z Modern Amy do naszej Classic Amy. Kod z dodatkiem dostaniemy jak zawsze na naszą skrzynkę mailową, którą podamy przy rejestracji do newslettera po premierze gry.

Nowy tytuł ma mieć swoją premierę jesienią tego roku na PS5/PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC (Steam, Epic Games Store) i ma kosztować 59,99 dolarów (248,9 zł). Patrząc na gameplay przydałoby się wypuścić jeszcze na Androida jak to było z grą Sonic The Hedgehog 4, lecz jak na razie na to się nie zapowiada.

Sonic Superstars wygląda na przyjemną i kolorową grę, przy której będziemy mogli zrelaksować się przed telewizorem. A wy jak myślicie, czy ta platformówka będzie warta tych 250 zł?

Źródło: Sonic Superstars

Podziel się z innymi!
Domyślny obrazek
Tails
🛩️Lecę wyżej i nigdy się nie poddaję🛩️
Artykuły: 161